0

Xiaomi to niezwykle wszechstronna firma. Stara się sprzedawać produkty w wielu możliwych kategoriach. Oczywiście poza smartfonami widzieliśmy już laptopy, hulajnogi czy odkurzacze z ich logo. Dziś dowiadujemy się o następnej ścieżce.

Xiaomi działa już w segmencie telewizorów. Prezes firmy Lei Jun został spytany na portalu Weibo o to kiedy pojawią się nowe produkty z działu Mi TV. W odpowiedzi oznajmił, że nowe modele telewizorów są już w drodze i wejdą na rynek jeszcze w tym miesiącu.

Ta wiadomość ukazuje, że marka nadal rozwija ważne dla nich segmenty. Jednak obecnie nie dotyczy on naszego kraju – telewizory Mi TV nie są jeszcze u nas dostępne. Szkoda, bo Xiaomi TV jest jedną z najlepszych chińskich marek telewizyjnych w 2019 roku.

Xiaomi TV

Obecnie Xiaomi TV oferuje czwartą generację swoich produktów. Starają się dostarczyć produkty do każdej grupy konsumentów. Bestsellerem jest model 32-calowy. Natomiast w chińskich galeriach możemy zobaczyć model Xiaomi Mi TV 4A 32-inch SE. Ma on status „brak na stanie” i nie wiadomo kiedy to się zmieni. Być może szykuje się jego premiera. Z informacji wynika, że rozdzielczość ekranu to 1366 × 768 pixeli, częstotliwość odświeżania 60 Hz i kąt widzenia 178 stopni.

W moich oczach Xiaomi jest bardzo podobne do Samsunga – obie te marki próbują wydawać produkty w różnych kategoriach. Czekam na telewizory z logo tej marki w Polsce.

Źródło: gizchina.com

Google Maps wkrótce zapyta Cię o poziom zatłoczenia w pociągu czy autobusie

Wcześniejszy wpis

OnePlus również wypuści odchudzonego flagowca

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy