0

Honor, poza flagowcami w atrakcyjnej cenie, produkuje również popularne średniopółkowe smartfony. Są one kierowane głównie dla operatorów komórkowych jako „telefony za 1 zł”. Dziś poznajmy kolejny z nadchodzących.

Przyjrzymy się modelowi Honor 8S, który tak na dobrą sprawę jest urządzeniem budżetowym. Ekran o wielkości 5,71-cala będzie mieć rozdzielczość HD+. Po bokach ramki będą wąskie, na dole podbródek, a na górze wcięcie w kształcie kropli – powtarzalny wygląd frontu, ale nadal może się podobać. Z tyłu widać małe szaleństwo w designie – pionowy matowy pasek po lewej stronie. Grubość konstrukcji to 8,45 mm. Dostępne będą trzy wersje kolorystyczne: czarna, niebieska i złota.

Honor 8S

Sercem będzie procesor Helio A22, wspierany przez 2 lub 3 GB RAM’u w zależności od wersji. Na dane użytkownik dostanie 32 lub 64 GB pamięci. Nad działaniem będzie czuwał Android 9.0 z nakładką systemową EMUI 9. Z tyłu znajdziemy aparat o rozdzielczości 13MP, natomiast z przodu 5 MP. Bateria będzie mieć pojemność 3020 mAh, a do jej ładowania posłuży przestarzały port microUSB.

Jak widzimy model 8S od Honor zapowiada się na podstawowe urządzenie. Polubią go operatorzy, i to dla nich jest kierowany. Nie znamy jeszcze jego ceny, ale nie powinna być zbyt wysoka. Nie znajdziemy w nim np. czytnika linii papilarnych, oraz dodatkowego obiektywu.

Źródło: gsmarena.com

Samsung Galaxy A60 oraz Galaxy A40s oficjalnie

Wcześniejszy wpis

UleFone Note 7 – Android Go i 3 aparaty

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android