0

Nakładka EMUI od Huawei ma wielu zwolenników, a także przeciwników. Z jednej strony jest bogata w przydatne funkcje, z drugiej jest ciężka i zmienia wygląd systemu. Podmarka Honor zamierza wypuścić aktualizację ich nakładki – Magic UI 2.1.

Najnowsza wersja oprogramowania przyniesie wiele ulepszeń i nowych funkcji. Jedną z nowości będzie GPU Turbo 3.0.  Ten software’owy bajer zwiększa wydajność układu graficznego, więc ucieszy osoby lubiące pograć w bardziej wymagające tytuły.  Oprócz tego Magic UI 2.1 przyniesie wybudzenie AI jednym przyciskiem, edycję wideo AI i narzędzie do pomiaru AR. Lista zawiera również funkcję przełączania dwóch kart SIM.

Na początku nowe oprogramowanie dostaną modele Magic 2 i View 20 (V20). Wersja beta pojawi się pod koniec kwietnia, natomiast pełna wersja OTA Magic UI 2.1 ma się pojawić w maju. W przyszłości na aktualizację mogą liczyć inne modele – do tej pory Honor wywiązuje się z obietnic.

Honor jest producentem „tanich flagowców”. Pokazuje w ten sposób, że na dobry smartfon nie musimy wydawać ogromnych sum. Większość użytkowników wybiera modele ze średniej półki, więc producenci powinni pamiętać na dostarczaniu jak najmocniejszych produktów w akceptowalnej cenie.

Honor jest lubianą marką w tym segmencie cenowym. Modele 10, 9 czy 8 były bardzo lubiane, a niekiedy wyprzedzały modele z serii P w niektórych aspektach. Nowa aktualizacja będzie dobrą wiadomością dla użytkowników.

Źródło: gsmarena.com

Znamy nazwy kodowe modeli Pixel 4 i 4 XL

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Mi 9 SE oficjalnie w Polsce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android