0

Wydawałoby się, że najważniejsze premiery pierwszej połowy roku tak właściwie to już mamy za sobą, jednak nie wszystko stracone. Co prawda jak na razie nie szykują się tak spektakularne premiery jak składane modele Samsung Fold czy Huawei Mate X, ale mimo wszystko dla przeciętnego Kowalskiego równie ciekawe. Po pierwsze do tej pory Xiaomi Mi 9 stał się hitem sprzedażowym w Polsce, świetna cena a przy tym flagowe podzespoły. Podobny wynik może „wykręcić” linia urządzeń Honor 20, która oficjalnie zostanie zaprezentowana już niedługo.

Producenci sprzętu mobilnego mają przeróżne pomysły by przykuć naszą uwagę. W przypadku najnowszego eventu Chińczycy zdecydowali się na matematykę. Otrzymujemy stosunkowo proste wyliczenie, czego wynikiem jest liczba 521. Co w przełożeniu na datę daję 21 maja bieżącego roku. Event ma odbyć się w Londynie.

Do tej pory linia flagowców od Honora tak właściwie ograniczała się jedynie do podstawowego modelu i wersji Lite, jednak w tym roku rozszerzy się o kolejny model oznaczony dopiskiem Pro. Najpewniej podobnie specyfikacja i różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami będą opierać się przede wszystkim na aparacie i dodatkach, podstawowe podzespoły takie jak procesor czy ilość pamięci operacyjnej RAM pozostaną bez zmian.

honor 20 event

Powiem szczerze, że osobiście czekam na nowości od marki Honor. Tak właściwie podstawowa wersja Honor 20 może być bardzo silnym konkurentem dla Xiaomi Mi 9 w Polsce, jeśli tylko model ten zostanie rozsądnie wyceniony do 2000 zł, wówczas wybór Honor czy Xiaomi nie będzie już taki oczywisty. Jak się zapatrujecie na najnowszą premierę chińskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o linii smartfonów Honor 20.

Źródło: pocketnow.com

Aktualizacja flagowców z serii S10

Wcześniejszy wpis

Apple wpompuje w Apple Arcade grube miliony dolarów

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android