0

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge są jednymi z najpopularniejszych z serii S. W 2019 roku po 3 latach na rynku nadal potrafią zawstydzić niejednego flagowca. Użytkownicy powinni być zadowoleni – prawdopodobnie zbliża się update jego systemu.

Obecnie urządzenie działa pod kontrolą Androida 8.0 Oreo. Na tym jednak nie zakończy się wsparcie tego modelu. Być może S7 doczeka się Androida 9.0 Pie. Taką informację przekazuje XDA Developers. Ze strony WiFi Alliance wynika, że “siódemka” dostanie taki update. W zapisku nie ma mowy o S7 Edge, lecz logicznym jest, że nowy system dostaną oba modele.

Byłaby to dobra wiadomość dla obecnych, jak i nowych użytkowników S7. Po 3 latach niektórzy nadal go wybierają. Nic dziwnego, gdyż pobije niejednego średniaka. Cała konstrukcja nadal może się podobać. Piękna szklana obudowa jest dziś modna. A do tego jest wodoodporna i wspiera bezprzewodowe ładowanie, co jest rzadkością w średniej półce cenowej. Ekran ma stare proporcje, lecz rozdzielczość QHD zawstydza np. iPhone’a XR z 2018 roku. Aparat już nie jest w czołówce, lecz nadal da radę zrobić ładne zdjęcia. A to wszystko w cenie poniżej 1500 zł. Nic dziwnego, że niektórzy wolą exflagowca od tegorocznego średniaka.

Nowy system skutecznie przedłużyłby życie tego modelu. Świeże funkcje ucieszyłyby użytkowników. Pozostaje wierzyć, że przeciek ten jest prawdziwy.

Źródło: phandroid.com

Poznaliśmy kolejne informacje na temat Meizu 16s

Wcześniejszy wpis

Składany Xiaomi – czyżby MI MIX 4?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android