0

Na YouTubie pojawił się teaser nowego smartfona od Elephone, czyli A6 Max. Z tego co wiemy telefon ma się pojawić na targach w HongKongu już w najbliższym tygodniu.

Najbardziej rzuca się w oczy duży ekran, który ma aż 6.53 cala. Trochę zniechęca rozdzielczość owego ekranu czyli 1560×720 pikseli. Na przodzie wmontowana jest kamerka w formie kropelki wody, można powiedzieć, że standard w nowych smartfonach. Oprócz tego pojawił się dosyć duży podbródek co wprowadza małą asymetrię nad i pod ekranem. Z tyłu telefonu mamy dwa aparaty, które wspierane są przez diodę doświetlającą LED oraz skaner linii papilarnych. Cała obudowa jest szklana i cechuje się gradientowym wykończeniem.

Przód Elephone A6 Max

Za system operacyjny odpowiedzialny jest Android w wersji 9.0. Mam nadzieję, że jeszcze go dopracują, bo na zdjęciu widać, że zaokrąglony ekran przysłania ikony zegarka i baterii. Po za tym wygląda to całkiem fajnie i przejrzyście. Sam telefon o obłym kształcie, bez zbędnych bajerów jest bardzo czytelny. Na prawym boku standardowo znajdują się przyciski power oraz głośność.

Poniżej, na filmie widzimy Elephone A6 MAX w jego pełnej okazałości.

Jeśli będziecie przypadkiem w HongKongu w przyszły weekend możecie udać się na Global Sources Exhibitions, gdzie będą przedstawione różne marki, między innymi Elephone.

Źródło: gizchina.com

Android One po chińsku, czyli Xiaomi Mi A2 Lite po 4 miesiącach użytkowania

Wcześniejszy wpis

Huawei P30 wyprzedał się w 10 sekund

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy