0

Seria telefonów Samsung Galaxy J, głównie za sprawą niskiej ceny, cieszyła się na rynku dość dużą popularnością. Na łamach MobileWorld24 mogliście przeczytać się między innymi recenzje takich modeli jak Samsung Galaxy J6, czy Galaxy J7. Samsung oficjalnie zapowiedział jednak, że na rynku nie pojawi się już więcej urządzeń z literą “J” w nazwie. Nie oznacza to jednak że producent rezygnuje zupełnie z budżetowych modeli.

W nowym filmie promocyjnym, który Koreańczycy umieścili w swoich mediach społecznościowych, producent tłumaczy, że od tej pory nawet tańsze telefony będą włączone do pozycjonowanej do tej pory nieco wyżej linii Galaxy A. Nic dziwnego, ponieważ na rynku zadebiutowały już takie modele jak Galaxy A20, A30, A40, A50 i A 70. W najbliższym czasie do tego grona powinny dołączyć również Galaxy A60 i A80. Z tak szerokim portfolio Samsung nie powinien więc mieć problemów aby trafić do niemal każdego klienta, zwłaszcza, że w stosunku do telefonów z serii Galaxy J, urządzenia te cechują się znacznie bardziej nowoczesnym wyglądem i licznymi usprawnieniami. Niektóre z nich wyposażone są również w kojarzone z klasą premium dodatki – aparaty o trzech obiektywach i skanery odcisku zintegrowane z wyświetlaczem.

Należy również pamiętać, że niedawno Samsung zaprezentował trzy ciekawe modele należące do innej budżetowej linii – Galaxy M10, M20 i M30. Wciąż nie wiadomo jednak, czy modele te będą dostępne na rynkach w innych krajach niż azjatyckie.

Źródło: Samsung

Huawei Mate X dostępy w sprzedaży od czerwca?

Wcześniejszy wpis

Snapdragon 665 i 730 – flagowe funkcje dla średniej półki

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy