0

Smartfony OnePlus cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób, które znają się na mobilnych technologiach. Urządzenia te zwracają na siebie uwagę głównie za sprawą przemyślanej nakładki, bardzo dobrej optymalizacji systemu, oraz korzystnego stosunku jakości do ceny. Nadchodzący OnePlus 7 ma łączyć wszystkie te cechy z najmocniejszymi obecnie na rynku podzespołami, oraz nowoczesnym, bezramkowym designem. O tym, że premiery tego modelu można spodziewać się w najbliższym czasie świadczy fakt, że cena poprzednika – OnePlusa 6T w chińskich sklepach została zauważalnie obniżona.

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 7 otrzyma duży wyświetlacz otoczony bardzo wąskimi ramkami. Ekran będzie wykonany w technologii AMOLED a, jego przekątna będzie miała długość 6,5 cala. Zostanie z nim również zintegrowany skaner odcisku palca. Dodatkowo producent odejdzie od znanego z OnePlus 6 i 6t wcięcia w wyświetlaczu. Przednia kamera zostanie umieszczona na ruchomym module, który będzie wysuwał się z górnej ramki urządzenia. Jest to rozwiązanie, które wiele osób kojarzy z pierwszym prawdziwie bezramkowym telefonem Vivo NEX. Nikogo nie powinno to dziwić, zwłaszcza, że Vivo, oraz OnePlus należą do jednego koncernu – BKK Electronics.

Sercem urządzenia będzie procesor Snapdragon 855.  Jest to jednostka wykonana w 7nm procesie technologicznym, składająca się z ośmiu rdzeni (jednego Kyro Gold o taktowaniu 2,8 GHz, trzech Kyro Gold 2,4 GHz i czterech bardziej energooszczędnych o taktowaniu 1,8 GHz). Procesor ten będzie współpracował, w zależności od wersji z 6 GB, 8 GB lub 12 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB, 256 GB lub 512 GB. Bateria ma mieć pojemność 4000 mAh i wspierać szybkie ładowanie 44W. Na pleckach znajdzie się potrójny aparat główny. Niestety, podobnie jak poprzednik, OnePlus 7 nie będzie posiadał złącza słuchawkowego, certyfikatu wodoszczelności, ani ładowania bezprzewodowego.

OnePlus 7 zapowiada się na naprawdę ciekawy i nowoczesny telefon. Dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na premierę tego modelu.

Źródło: GizmoChina

 

Lenovo Z6 Pro – aparat 100 Mpx i nie tylko

Wcześniejszy wpis

Huawei Mate X dostępy w sprzedaży od czerwca?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android