0

W internecie możemy znaleźć coraz więcej przecieków potwierdzających specyfikację, datę premiery oraz wygląd nowych telefonów Google’a. Wczoraj nazwę potwierdził sam producent smartfonów na stronie swojego sklepu. To już pewne – będą to nowe Pixele 3a i 3a xl i potwierdza to zrzut ekranu ze strony Google Store umieszczony poniżej.

Telefony Google zawsze były drogie. Zaczynając na pierwszym Pixelu a kończąc na najnowszym, za którego trzeba zapłacić ponad 4 tysiące złotych na polskim rynku. Taką samą polityką cenową będą się kierowały nowe modele. Zostaną wyposażone w 64 GB pamięci podręcznej i 4 GB pamięci RAM. Sercem telefonu będzie Snapdragon 670.  Wykorzystany ekran zostanie wykonany w technologi OLED o wielkości 5,6 cala w mniejszym modelu i 6 cali w większym, proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+ (2220×1080).  Na górze ekranu znajdziemy kamerkę do selfie o rozdzielczości 8 Mpx, a na plastikowych pleckach aparat o rozdzielczości 12,2 Mpx i mam wielką nadzieję, że będzie to ten sam aparat co w Pixelu 3 i 3xl, bo będzie to bardzo duży atut tego urządzenia. W mniejszym modelu znajdzie się ogniwo o pojemności 3000 mAh, choć Google potrafi dobrze optymalizować swoje telefony, więc może się to okazać wystarczające.

Na koniec pozostała najważniejsza kwestia – cena. Jest ona nie mała, bo za mniejszy model przyjdzie nam zapłacić równowartość nowego Xiaomi Mi 9, czyli ok. 1950 zł. Jest to niemała kwota, szczególnie, że telefon nie ma flagowego procesora, czy 8Gb pamięci Ram. Konferencja, na której zaprezentują Pixela 3a i 3a xl odbędzie się już za miesiąc i właśnie wtedy okaże się które przecieki były prawdziwe, a które nie.

Źródło: pocketnow.com

Nadchodzi nowy flagowiec od Oppo – Reno

Wcześniejszy wpis

Fitbit Versa Lite Edition – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy