0

Niedawno odbyła się premiera dwóch smartfonów z serii A, chodzi konkretnie o Samsunga A30 oraz o Samsunga A50, ale jest już zapowiedź/informacja o nowym Samsungu.

Nowy Samsung ma nosić nazwę A90 i jego cechą specjalną ma być… wysuwany i obracany aparat. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie zakładając, że aparat wyposażony będzie w dwa obiektywy, kolejno: 48 Mpx i 8 Mpx oraz moduł ToF 3D. Moduł aparatu ma się obracać w zależności od tego czy użytkownik chce zrobić selfie czy zwykłe zdjęcie.

Pamiętajmy jednak, że aparat to nie wszystko w nowym Samsungu ma się znaleźć procesor Snapdragon 7150. Jeżeli chodzi o ekran to w tym smartfonie będzie to 6,7 – calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 2400×1080 pikseli, innymi słowy FullHD+ bez typowego w dzisiejszych czasach wcięcia w ekranie. Aparat będzie schowany w sliderowym mechanizmie wewnątrz obudowy. Zasilać go będzie bateria o pojemności 3700 mAh z dodatkowym szybkim ładowaniem o maksymalnej mocy 25W.

Niestety ta specyfikacja nie jest potwierdzona w żaden sposób są to informacje z chińskiej sieci. Natomiast wydaje się dość realna, więc jest możliwość że w dużej mierze się sprawdzi.

Samsung Galaxy A90, bo tak brzmi jego pełna nazwa, ma być pokazany 10 kwietnia na “konferencji”. Wtedy możemy się dowiedzieć czy specyfikacja jest trafna i czy faktycznie taki model ujrzy światło dzienne.

Huawei P30 Pro – recenzja

Wcześniejszy wpis

Nadchodzi nowy flagowiec od Oppo – Reno

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy