0

Dzisiaj miałem okazję już pisać na łamach MobileWorld24.pl o ciekawym telefonie ze stajni koreańskiego producenta. Pomysł na slider i obracany główny obiektyw aparatu wydaje się pomysłem świeżym i jeszcze niewyeksploatowanym w dzisiejszym świecie mobilnych technologii. Czy w takim razie równie ciekawym rozwiązaniem jest poczwórny główny aparat? Moim zdaniem zdecydowanie mniej, choć z całą pewnością trzeba się przyjrzeć temu rozwiązaniu, tym bardziej że serwuje nam go Motorola, która nieraz potrafiła nas pozytywnie zaskoczyć.

Najnowszy telefon od Motoroli jak na razie nie ma skonkretyzowanej nazwy, możliwe że będzie to przedstawiciel nowej linii smartfonów nastawionych na bardzo dobry aparat, bowiem nie widać na pleckach urządzenia żadnych pinów od flagowej linii Moto Z. Chyba, że będzie to przedstawiciel którejś z tańszych linii, tego niestety w tym momencie nie wiemy. Druga wersja wydaje się mniej prawdopodobna, bowiem plecki urządzenia najpewniej są zrobione ze szczotkowanego aluminium o którym producenci smartfonów w ostatnim czasie nieco zapomnieli. Co jesteśmy w stanie powiedzieć patrząc na rendery?

Po pierwsze zyskamy poczwórny główny obiektyw o którego specyfikacji nie wiemy zbyt wiele. Po drugie mamy 6,2 calowy wyświetlacz z niewielkim notchem w kształcie łezki. Tak właściwie nic więcej nie wiemy na temat nowego telefonu Motoroli.

Jednak czy w 2019 roku telefon z czterema głównymi obiektywami na kimś w ogóle robi wrażenie? Niedługo zadebiutuje na sklepowych półkach Nokia z pięcioma, mieliśmy już telefon Samsunga z podobnym zestawem. Mam nadzieję, że Motorola dorzuci od siebie jeszcze nieco nowości i model ten będzie znacznie ciekawszy niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Źródło: pocketnow.com

Samsung szykuje smartfon ze sliderem i obracanym aparatem

Wcześniejszy wpis

Xiaomi kończy wsparcie dla 7 swoich telefonów

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy