logo asus

Pierwsze konkretne informacje na temat specyfikacji Asus Zenfone 6

Wydawać by się mogło, że za nami najgorętszy okres pierwszego półrocza bieżącego roku. Mieliśmy okazję już poznać co najmniej kilka różnych flagowców, a na tym nie koniec. Już jakiś czas temu miałem okazję pisać na łamach MobileWorld24.pl, że tajwański producent szykuje dla nas majową premierę serii urządzeń Asus Zenfone 6. Jednak do tej pory były to przede wszystkim bardzo ogólne informacje, teraz przyszła kolej na nieco konkretów związanych ze specyfikacją tego modelu.

Według wyników benchmarków mamy do czynienia z najmocniejszym aktualnie układem od Qualcomma czyli niezawodnym Snapdragonem 855. Do tego dochodzić będzie 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Android Pie 9.0. Niestety jak na razie pełniejsza informacja na temat specyfikacja owiana jest tajemnicą. Najpewniej na przestrzeni następnych kilku tygodni będziemy mogli przedstawić Wam nieco więcej faktów na temat Asus Zenfone 6, jednak w tym momencie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia.

Co do wyglądu Asus Zenfone 6 również nie jesteśmy pewni jak całe urządzenie będzie się prezentowało w rzeczywistości. Wcześniej publikowane zdjęcia smartfonu wskazywały na to, dostaniemy notcha, jednak zostanie on ograniczony do jednej niewielkiej łezki. Drugą niewiadomą jest jego umiejscowienie, zdjęcia wskazywały na wersję po prawej jak i na środku górnej części wyświetlacza. Kilka zdjęć urządzenia znajdziecie pod adresem. Do kompletu użytkownicy mieliby otrzymać jeszcze potrójny główny obiektyw aparatu. Jak na razie musimy czekać na oficjalną prezentację urządzenia, która nastąpić ma 16 maja bieżącego roku. Czekacie na najnowszy telefon od Asusa?

Źródło: phonearena.com

More Stories
xiaomi patent
Xiaomi patentuje nowe wersje notcha