0

Motorola, działająca pod skrzydłami Lenovo, regularnie wypuszcza na rynek ciekawe i rozsądnie wycenione modele ze średniej półki cenowej, takie jak niedawne urządzenia z serii Motorola Moto G7. Coraz bliżej jest już jednak premiera kolejnej serii, która prawdopodobnie trafi na rynek jako Motorola Moto G8. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć, jak może wyglądać jeden z nadchodzących modeli.

Zgodnie z najnowszymi trendami Motorola Moto G8 otrzyma wyświetlacz o wydłużonych proporcjach. Zamiast popularnego ostatnio wcięcia zostanie w nim zastosowany wyświetlacz z niewielkim otworem mieszczącym kamerę do selfie. Ekran będzie miał prawdopodobnie przekątną 6,2 cala, a otaczające go ramki będą stosunkowo wąskie. Pod wyświetlaczem znalazło się jednak miejsce na logo producenta. W nadchodzącym urządzeniu nie zabraknie również złącza słuchawkowego Jack 3,5 mm i USB typu C.

Na pleckach urządzenia, w lewym rogu znajdzie się potrójny aparat główny. Przeznaczenie poszczególnych obiektywów na chwilę obecną nie jest znane, ale mają one pozwalać na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 Mpx. W centralnej części plecków znalazł się natomiast skaner odcisku palca. Na grafikach plecki wyglądają, jakby zostały wykonane z materiału podobnego do szczotkowanego aluminium.

Nie ma jednak pewności co do tego, pod jaką nazwą urządzenie trafi na rynek. Może być ono sprzedawane jako Motorola Moto G8, lub Moto G8 Plus. Nie wykluczone również, że model będzie stanowił ulepszoną wersję zapowiadanej od dawna Motoroli One Vision, która również będzie posiadała wyświetlacz z otworem na kamerę do selfie. Informacje, które zapewne będą pojawiały się w najbliższym czasie powinny przynieść rozwiązanie tej zagadki.
Źródło: OnLeaks, Pricebaba

Czy ktoś wątpił, że Xiaomi Mi 9 będzie się sprzedawał jak ciepłe bułeczki?

Wcześniejszy wpis

Pierwsze konkretne informacje na temat specyfikacji Asus Zenfone 6

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android