0

Na łamach MobileWorld24.pl mieliśmy okazję pisać niejednokrotnie na temat aktualizacji różnych modeli. W ostatnim czasie chwaliłem osobiście Huawei za wydanie łatki do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem dla dwuletniego flagowca czyli Huawei P10. Widać na to, że koreański producent nieco pozazdrościł i wydał w marcu dwie aktualizacje do swojego flagowego modelu sprzed dwóch lat. Mowa tutaj o Samsungu Galaxy S8.

Samsung gdy rozpoczynał karierę wśród producentów smartfonów nie do końca przejmował się długim wsparciem dla swoich urządzeń. Później na szczęście sytuacja uległa poprawie. Zarówno flagowce sprzed dwóch lat zaczynały otrzymywać aktualizacje, ale również urządzenia z niższych półek cenowych. W przypadku Galaxy S8 sytuacja wygląda nieco odmiennie. Flagowiec ten otrzymał już w ubiegłym miesiącu aktualizację do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem. To w takim razie o jakich dwóch łatkach mówię teraz? Kilka dni temu zadebiutował update, który wprowadza najświeższy marcowy pakiet zabezpieczeń dla telefonu. Drugi który zadebiutował nieco później naprawia błędy związane z aplikacją Aparat. Druga z aktualizacji co prawda jest powiązana stricte najpewniej z problemami, które pojawiły się przy aktualizacji do Androida Pie, jednak mimo wszystko Koreańczycy nie chcieli czekać do kolejnego miesiąca, by wydać odpowiednie update. Co z całą pewnością powinno się chwalić.

Jak na razie powyższe aktualizacje debiutowały w Europie przez OTA, więc najpewniej na naszych rodzimych telefonach pojawią się one z odpowiednim poślizgiem. Jeśli tylko łatki pojawią się na Waszych smartfonach dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Czy to już czas, by smartfonami kręcić programy telewizyjne?

Wcześniejszy wpis

Nowych słuchawek AirPods nie naprawisz

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android