0

Koreańczycy na przestrzeni ostatnich tygodni chcą nadrobić wszelkie zaległości jeśli chodzi o wydawanie i prezentację swoich urządzeń. Widać chcą nadrobić wszelkie zaległości i dorównać innym producentom z tej półki. Sam producent w bieżącym roku tak na dobrą sprawę wypuścił do swojej odświeżonej linii A wszystkie modele od 10 do 90. Teraz przyszła kolej na nowe urządzenie Samsunga Galaxy A70.

Samsung Galaxy A70 to urządzenie, które szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy poszukują telefonu z dużym ekranem. W przypadku tego modelu mamy do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej 6,7 cala, który pracuje z maksymalną rozdzielczością 2400×1800 pikseli. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pozostałych przedstawicieli linii Galaxy A, także i  w tym modelu mamy notcha, co prawda w postaci niewielkiej łezki. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowa jednostka, jednak Samsung oficjalnie nie potwierdził jaki procesor będzie napędzał Galaxy A70. Po specyfikacji najpewniej będzie to Snadpragona 670, do tego dojdzie jeszcze 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć przy pomocy karty pamięci microSD. Specyfikację uzupełnia pojemna bateria 4500 mAh, a także potrójny główny aparat. Główna jednostka to matryca 32 Mpx o świetle f/1.7, szerokokątny 8 Mpx i świetle f/2.2 oraz ostatni służący do łapania odpowiedniej głębi 5 Mpx. Przedni obiektyw do selfie to jednostka 32 Mpx. Warto dodać, że na wzór flagowców Samsung zaimplementował w tym modelu czytnik linii papilarnych w ekranie. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem – Android Pie.

Pełną specyfikację, cenę oraz dostępność modelu oficjalnie poznamy za niespełna dwa tygodnie na evencie organizowanym przez koreańskiego producenta już 10 kwietnia bieżącego roku. Jak widzimy Samsung Galaxy A70 może być modelem „łącznikiem” pomiędzy średnią, a wysoką półką wśród urządzeń mobilnych.

Źródło: informacja prasowa

Huawei P30 i P30 Pro oficjalnie

Wcześniejszy wpis

Gwint wkrótce trafi na smartfony

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android