huawei p10

Huawei aktualizuje Huawei P10 do Androida Pie

Wczoraj było głośno o chińskim producencie, a to za sprawą najnowszej premiery flagowców czyli Huawei P30 oraz Huawei P30 Pro. Jednak jak sami widzicie mylę, że nie bez kozery aktualizację swojego dwuletniego flagowca chiński producent rozpoczął teraz. Mowa tutaj oczywiście o Huawei P10, który co prawda najświeższym modelem w portfolio Chińczyków, ale oferuje całkiem spore możliwości.

Huawei P10 to urządzenie, które było istnym hitem sprzedażowym, dzięki temu jest jeszcze spora grupa użytkowników, która czeka na aktualizację do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem oznaczonym numerem 9.0. Sam update waży ponad 400 MB i prócz wcześniej wspomnianej wersji Androida zyskujemy również najnowszą wersję autorskiej nakładki chińskiego producenta czyli EMUI 9.0. Chińczycy również zaktualizowali w tym samym czasie inny telefon – Honor 8X. Model ten też otrzymał Androida Pie 9.0. Pamiętajcie jeśli chcecie zaktualizować swój telefon przed całym procesem zarchiwizujcie wszelkie najważniejsze dane i naładujcie telefon w pełni. Sam proces aktualizacji trwa kilkanaście minut, ale w praktyce może się znacznie przeciągnąć.

Mam nadzieję, że Huawei rozpocznie takimi łatkami dobrą tradycję i będzie aktualizował nie tylko najnowsze urządzenia, ale również te wydane dwa czy trzy lata temu. Dajcie znać w komentarzach jak sprawuje się u Was najnowsza wersja systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

Źródło: phonearena.com

More Stories
Samsung Galaxy S6 Edge Plus – recenzja