0

Kurz i dym opadł po największych premierach lutego, powoli kończy się kolejny miesiąc sporych debiutów jednak w część użytkowników już powoli myśli o końcówce wakacji i początku jesieni, wówczas to najczęściej pojawia się na rynku całkiem pokaźna liczba nowych urządzeń. Wśród nich możliwe, że pojawi się Samsung Galaxy Note 10.

Telefon według pierwszych przeciekowych informacji Galaxy Note 10 ma zostać zaprezentowany oficjalnie po raz pierwszy już 8 sierpnia. Na sklepowych półkach powinien się pojawić nieco ponad dwa tygodnie później czyli dokładnie 23 sierpnia bieżącego roku. Jeśli chodzi o specyfikację to tutaj mamy zyskać duży wyświetlacz o przekątnej 6,66 cala, który pracować ma z maksymalną rozdzielczością QHD+ czyli 3040×1440 pikseli co daje zagęszczenie na poziomie 505 ppi. Kolejnym elementem, który pojawił się w przeciekowych informacji jest aparat. Po pierwsze Koreańczycy chcą użyć czterech głównych obiektywów. Główna jednostka standardowo zmienną przysłoną o matrycy 12 Mpx i świetle f/1.5-f/2.4, 26 mm, 1/2.55″ oraz wsparcie Dual Pixel AF. Kolejny to również matryca 12 Mpx oraz teleobiektyw f/2.4 oraz podwójny zoom optyczny, przedostatni to szeroki kąt o matrycy 16 Mpx, świetle f/2.2, 12 mm. Na deser pozostał sensor ToF 3D. Od frontu mamy otrzymać z kolei duet 10 Mpx i 8 Mpx oraz odpowiednio światło f/1.9 oraz f/2.2. Co do procesora zapewne będzie to w europejskiej wersji Exynos 9820 natomiast amerykańskiej układ Qualcomma czyli Snapdragon 855.

W przypadku magicznego rysika S-Pen w bieżącym roku ma zyskać dodatkowy aparat, jak na razie nie jest to potwierdzona informacja, ale z całą pewnością doda nieco świeżości w Samsung Galaxy Note 10. Najpewniej w najbliższej przyszłości będziemy otrzymywać kolejne informacje przeciekowe na temat najnowszego flagowca koreańskiego producenta.

Źródło: pocketnow.com

Netflix planuje wprowadzić tani abonament dla smartfonów?

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Mi Mix 4 poznamy szybciej niż zakładaliśmy?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android