0

Na przestrzeni ostatnich kilku dni nieco zawrzało w internecie jeśli chodzi o Netflixa. Amerykański gigant streamingowy wycofał się w Polsce z darmowego okresu próbnego. Z jednej strony uderzyło to w uczciwych użytkowników, którzy po prostu chcieliby przed zakupem przetestować całą usługę, z drugiej strony połozy to kres wszelkim nadużyciom, gdzie właśnie z okresu próbnego konta były sprzedawane na portalach aukcyjnych. Co prawda później Netflix tłumaczył się, że takie restrykcyjne podejście może być tymczasowe i w niedługim czasie powróci w odmienionej wersji okres próbny. Oczywiście w tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak czekać oficjalnie na wszelkie zmiany, jednak możliwe że w międzyczasie Netflix przygotowuje ofertę z myślą o smartfonach.

Osobiście korzystam z Netflixa już od dłuższego czasu, mam najdroższą ofertę dzięki czemu mogę oglądać na kilku urządzeniach równocześnie wszelkiej maści materiały, które znajdują się na Netflixie. Jednak najtańszy z pakietów za 34 zł jest nieco ograniczony do tej wersji najdroższej, ale korzystać możemy z niego zarówno na smartfonach, jak komputerach konsolach itd. Widać po ostatnich zmianach Netflix będzie starał się wprowadzić jeszcze tańszą wersję przygotowaną z myślą o smartfonach u tylko na urządzeniach mobilnych będziemy mogli z niego korzystać. Jak na razie nie wiemy tak na dobrą sprawę ile mógłby kosztować taki pakiet. Osobiście liczę, że jeśli wejdzie w życie myślę że może przekroczyć kwotę 20 zł i zatrzyma się na wersji około 22-24 zł.

Netflix wszelkie zmiany na swojej platformie w większości wypadków testuje od dłuższego czasu na wąskiej grupie użytkowników by później je przenieść na wszystkich korzystających z platformy. Korzystacie z Netflixa na co dzień? Skusilibyście się na najtańszy smartfonowy pakiet? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Huawei Enjoy 9s już niedługo

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy datę premiery Samsunga Galaxy Note 10 i część jego specyfikacji

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android