0

Motorola, działając pod skrzydłami Lenovo wypuszcza na rynek wiele ciekawych urządzeń o dobrym stosunku jakości do ceny. W ubiegłym roku na rynku zadebiutowała Motorola One, należąca do programu Android One. Gwarantuje to, że producent zadba o aktualizację urządzenia do dwóch kolejnych wersji Androida, gdy te ukażą się na rynku. Wszystko wskazuje na to, że niedługo na rynku zadebiutuje następca tego modelu – Motorola One Vision.

Motorola One Vision będzie bardzo podobna do, przeznaczonej na rynek chiński Motoroli P40. Urządzenie ma więc wyróżniać się wyświetlaczem o proporcjach 21:9 z otworem mieszczącym kamerę do selfie. Będzie się on charakteryzował rozdzielczością Full HD+ (2520 x 1080 pikseli), a jego przekątna będzie miała długość 6,2 cala.

Na pleckach urządzenia umieszczony zostanie skaner odcisku palca, oraz podwójny aparat główny. Jeden z obiektywów ma pozwalać na wykonanie zdjęć w rozdzielczości 48 Mpx.

Motorola One Vision otrzyma procesor Samsung Exynos 9610, który składa się z czterech wydajnych rdzeni Cortex A-76 i czterech bardziej energooszczędnych Cortex A-53. Jednostka ta będzie współpracowała z 3 GB lub 4 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika, w zależności od wersji, przeznaczone zostanie 32 GB, 64 GB lub nawet 128 GB. Bateria będzie miała pojemność 3500 mAh. Po wyjęciu z pudełka urządzenie ma pracować pod kontrolą czystego Androida 9 Pie, który będzie aktualizowany przez co najmniej dwa lata.

Motorola One Vision może być naprawdę udanym średniakiem – z nowoczesnym wyglądem, zapewniającymi płynną pracę podzespołami i niezmodyfikowanym Androidem. Cena i data premiery nie są na chwilę obecną znane.

Na zdjęciu tytułowym Motorola One – recenzja pod linkiem.

Źródła: XDA-Developers, /LEAKS

Redmi Note 7 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Huawei Enjoy 9s już niedługo

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy