0

Seria Motorola Moto Z to jedne z najmocniejszych urządzeń w portfolio producenta. Wielu odbiorców kojarzy je głównie z obsługą dodatkowych modułów, tzw. Moto Mods. Wśród tych akcesoriów warto zwrócić uwagę na moduły z powerbankiem, gamepadem, głośnikiem, obsługą zoomu optycznego i sieci 5G. Wszystko wskazuje na to, że producent nie zrezygnuje z obsługi tych elementów także w najnowszym modelu Moto Z4. Wygląd urządzenia potwierdza nowa grafika, która przedstawia ten model.

Motorola Moto Z4 jest wyposażona w duży wyświetlacz, który wypełnia większą część frontu. Ramki otaczające ekran są bardzo wąskie. W górnej części, zgodnie z obecnymi trendami znajduje się niewielkie wcięcie w kształcie kropli wody, mieszczące kamerę do selfie.

Plecki urządzenia są wizualnie bardzo podobne do tych, które znamy z innych modeli tego producenta. W dużym, okrągłym pierścieniu umieszczono pojedynczy aparat. Niektóre źródła sugerują, że będzie to sensor Sony IMX 586, który umożliwia wykonywanie fotografii w rozdzielczości 48 Mpx. U dołu znajduje się natomiast pola kontaktowe, które pozwolą na połączenie z Moto Mods. Jeśli moduły z wcześniejszych modeli mają być kompatybilne z Moto Z4, urządzenie powinno mieć zbliżone do nich wymiary.

Pod względem specyfikacji Motorola Moto Z4 ma być flagowcem z prawdziwego zdarzenia. Urządzenie ma mieć procesor Qualcomm Snapdragon 855 i dużą ilość pamięci RAM. Po wyjęciu z pudełka telefon ma działać pod kontrolą Androida 9 Pie. Dużą zaletą ma być obecność złącza słuchawkowego Jack 3,5 mm.

Razem z Moto Z4 powinna zadebiutować także Moto Z4 Play, różniąca się od podstawowego modelu zastosowaniem mniej wydajnego procesora Snapdragona 675 i 4 GB pamięci RAM. Prawdopodobnie, podobnie jak w przypadku poprzednika, tylko ten model trafi do sprzedaży w naszym kraju.

Na zdjęciu tytułowym Motorola Moto Z3 Play – recenzja pod linkiem.

Źródło: 91Mobiles

Huawei P Smart (2019) – recenzja

Wcześniejszy wpis

Xperia 10 Ultra – Sony szykuje olbrzyma z ekranem 21:9?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy