0

Call of Duty w świecie gier jedną z najbardziej rozpoznawanych marek. Raz do roku mamy dużą premierę, która pobija rekordy wszelkich zarobków. Po wielu latach Call of Duty w końcu trafi oficjalnie zarówno na telefony z Androidem oraz iOSem.

Wydawca co prawda nie jest zbyt wylewny jeśli chodzi o prezentację nowego tytułu. Do tej pory otrzymaliśmy jeden zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej. Przedstawia on krótkie urywki jeśli chodzi o czysty gameplay. Co z niego możemy wyczytać?

Przede wszystkim fakt, że gra bardzo przypomina pełnoprawne duże produkcje dedykowane dużym konsolom Playstation 4 czy Xbox One. Otrzymamy najbardziej kultowe mapy, perki czy bronie. Dla fanów nowe mobilne Call of Duty będzie z całą pewnością niezwykłą gratką. Rozgrywka skupi się przede wszystkim na potyczkach multiplayer czy otrzymamy w takim razie kampanię dla pojedynczego gracza? Tego jak na razie wiemy na 100%, ale myślę że nie. Według oficjalnych informacji produkcja ma działać na silniku Unity, co nie jest najwyższym szczytem możliwości urządzeń mobilnych.

Jak na razie twórcy nie podali oficjalnej daty premiery Call of Duty Mobile, w międzyczasie możemy się zapisać na betatesty produkcji pod adresem.

Amazon prezentuje nowego Kindle’a

Wcześniejszy wpis

Honor 10i zadebiutował na rosyjskim rynku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy