0

Konkurencja  dla OnePlus 7 w tym roku będzie naprawdę bardzo duża. Jakiś czas temu poznaliśmy Xiaomi Mi 9, który notabene w Polsce kosztuje mniej niż 2000 zł, a OnePlus 7 będzie musiał nas czymś pozytywnie zaskoczyć by faktycznie stać się poważnym dla konkurencji. O samym urządzeniu jak na razie nie wiemy zbyt wiele, jednak ostatnie przecieki nieco nakreślają nam wizję samego urządzenia.

Po pierwsze materiał filmowy możecie znaleźć pod adresem. Co prezentuje? Przede wszystkim nowość w postaci wysuwanego przedniego obiektywu telefonu, rozwiązanie nie jest już szczególnie innowacyjne i kilku producentów z niego już korzysta, jednak mimo wszystko w smartfonach OnePlus będzie to nowość. Sercem urządzenia ma być Snapdragon 855 co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Do tego dochodzi 6 GB, 8 GB lub 12 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB, 256 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, której w tym wypadku nie można rozszerzyć przy pomocy karty pamięci SD. Specyfikację uzupełnia duży 6,5 calowy wyświetlacz przygotowany w technologii AMOLED. Jak przystało na flagowca mamy do czynienia z potrójnym głównym aparatem, gdzie główny obiektyw ma mieć 12 Mpx matrycę i światło f/1.5, drugi 20 Mpx i f/2.6, a trzeci sensor typu ToF mapowania obiektywów w trójwymiarze. Całość wygląda całkiem nieźle na papierze, ale oczywiście okaże się później gdy już model zostanie oficjalnie zaprezentowany czy tak faktycznie jest to dobry konkurent chociażby dla Xiaomi Mi 9 czy Huawei P30 Pro.

Co sądzicie o najnowszej propozycji od OnePlus? Ma w ogóle szansę się wybić spośród gamy pozostałych flagowców? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Składany telefon Xiaomi za mniej niż 4000 zł

Wcześniejszy wpis

Apple sprzedało w 2018 roku 35 milionów słuchawek AirPods

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android