Oppo Reno także w dwóch specjalnych wersjach

0

Oppo Reno to ciekawie zapowiadający się smartfon Chińskiego giganta. Model ten ma być wyposażony w procesor Snapdragon 855, 256 GB miejsca na dane i nawet 12 GB pamięci RAM. Dużą zaletą urządzenia ma być także potrójny aparat główny, składający się z obiektywu 48 Mpx Sony IMX 586, obiektywu szerokokątnego i teleobiektywu z 10-krotnym zoomem optycznym. Razem z podstawowym modelem zaprezentowane zostaną także jego dwie specjalne wersje – Lamborghini Edition, oraz Light Deluxe Edition. Premiera wszystkich wersji została zapowiedziana na 10 kwietnia.

Oppo Reno Lamborghini Edition

Ma to być jeden z najwydajniejszych smartfonów na rynku. Z procesorem Qualcomm Snapdragon 855 będzie współpracowało 12 GB pamięci RAM  w wersji UFS 3.0 (podstawowy model będzie posiadał pamięć w wolniejszym standardzie UFS 2.1). Na dane użytkownika przeznaczone będzie zostanie natomiast nawet 512 GB. W porównaniu z podstawowym modelem powiększona zostanie także bateria, której pojemność ma wynosić 5000 mAh (4065 mAh w podstawowej wersji). Będzie ją można załadować używając technologii szybkiego ładowania Super VOOC o mocy 50W. Ważną zaletą tej edycji będzie również obsługa sieci w standardzie 5G.

Oppo Reno Lamborghini Edition będzie posiadało także wyróżniający design. Pozostałe elementy specyfikacji tego modelu, w tym potrójny aparat główny i wyświetlacz AMOLED ze zintegrowanym skanerem odcisku palca, mają pozostać takie same jak w podstawowej wersji urządzenia. Cena tego modelu może sięgnąć 9999 juanów, co (bez doliczania dodatkowych kosztów) jest równowartością prawie 6000 zł.

Oppo Reno Light Deluxe Edition

Będzie to wersja skierowana do ludzi o mniej zasobnych portfelach. Główną różnicą, w stosunku do podstawowego modelu, będzie użycie nieco mniej wydajnej jednostki, jaką jest Snapdragon 675. Urządzenie ma być wyposażone w 8 GB pamięci RAM, a na dane użytkownika przeznaczone będzie, w zależności od wersji 128 GB lub 256 GB. Na pleckach znajdzie się potrójny aparat. Dwa obiektywy (główny 48 Mpx i szerokokątny) pozostaną niezmienione, ale zamiast 10-krotnego zoomu, Oppo Reno Light Deluxe Edition zaoferuje jedynie 5-krotny. Reszta specyfikacji nie będzie różniła się od podstawowego modelu, a cena ma być niższa niż 4000 juanów (około 2300 zł).

Na zdjęciu tytułowym Oppo Find X Lamborghini Edition

Źródło: Weibo