Pixel 4 XL

Jaki będzie Google Pixel 4 XL?

Urządzenia Google Pixel są kojarzone głównie z czystym, świetnie zoptymalizowanym pod ich kątem, systemem Android, oraz z aparatami z zaawansowanym oprogramowaniem, które pozwalają wykonywać jedne z najlepszych zdjęć w kategorii urządzeń mobilnych. Telefony te nie należą jednak do najładniejszych na rynku. We wszystkich pokazanych do tej pory modelach wyświetlacze otaczały sporych rozmiarów ramki, a notch w Google Pixel 3 XL jest uznawany za jeden z najbrzydszych na rynku. Powiew świeżości w tej kwestii może przynieść nadchodzący Google Pixel 4 XL. Niedawno mogliśmy zobaczyć projekty i powstałe na jego podstawie grafiki przedstawiające ten model.

W designie swoich produktów Google konsekwentnie stawia na połączenie dwóch tafli szkła w różnych odcieniach. Nie inaczej będzie także w przypadku Google Pixel 4 XL. Dodatkowo na pleckach urządzenia zostanie umieszczony podwójny aparat główny. Nie wiadomo jakie zastosowanie wybierze Google dla drugiego sensora, ale może to być na przykład obiektyw szerokokątny. Na pleckach nie widzimy także skanera odcisku palca, więc możliwe, że zostanie on zintegrowany z wyświetlaczem.

Niemal cały front urządzenia pokrywał będzie wyświetlacz. Podwójny aparat do selfie zostanie znajdzie się w otworze podobnym do tego, który możemy zobaczyć w Samsungu Galaxy S10+.  Google Pixel 4 może natomiast dostać wyświetlacz z mniejszym otworem mieszczącym pojedynczy aparat do selfie. Ramki, które będą otaczały ekran ze wszystkich stron powinny być bardzo wąskie.

Do premiery Google Pixel 4 XL pozostało jeszcze bardzo dużo czasu, ale przed premierą poznamy zapewne niemal wszystkie szczegóły dotyczące tego modelu.c

Źródło: /LEAKS, Phone Arena

More Stories
Microsoft zabija asystenta Cortana dla Androida i iOS