0

Chiński producent zadebiutował na rynku mobilnych technologii już jakiś dłuższy czas temu. Od tego momentu sukcesywnie rozwija swoje portfolio urządzeń co chwilę dokładając do niej nowe pozycje. W tym roku Oppo również pojawiło się w Polsce dzięki czemu telefony tej marki są dostępne na naszych rodzimych półkach sklepowych. Dlatego też tym bardziej musimy przyjrzeć się nowej linii urządzeń właśnie od tego chińskiego producenta.

Mowa tutaj o linii Reno, jak na razie oficjalnie o nowych telefonach z tej linii nie wiemy nic więcej prócz tego, że wkrótce pierwszy przedstawiciel ujrzy światło dzienne. Chociaż po prezentacji technologii, która miała miejsce jeszcze przed targami Mobile World Congress w Barcelonie możemy wnioskować, że flagowiec z tej linii Oppo Reno będzie miał zaimplementowany 10 krotny zoom. Jak na razie możemy się domyślać i łączyć fakty, ale wygląda na to, że prócz tak dużego zoomu otrzymamy również pozostałe podzespoły z najwyższej półki czyli między innymi Snadpragona 855 co z kolei potwierdził sam wiceprezydent Oppo.

Jak na razie nie mamy zbyt dużej ilości informacji na temat linii Reno jednak wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiązane już w pierwszej połowie kwietnia. Dokładniej mówiąc 10 kwietnia bieżącego roku, wtedy oficjalnie pierwszy przedstawiciel marki Reno zostanie oficjalnie zaprezentowany światu.

Źródło: phonearena.com

Pierwsze przecieki na temat Samsunga Galaxy A40

Wcześniejszy wpis

Honor 10i – pierwsze szczegóły

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android