0

Pocophone to marka stworzona przez Xiaomi w ubiegłym roku, tak właściwie jedynym przedstawicielem aktualnie tej marki jest flagowiec oznaczony jako F1. Od premiery minęło już dobre kilka miesięcy, a jak na razie nie słyszymy zbyt wielu informacji związanych z jego następcą, a chociażby pojawiły się już nowe układy Qualcomma czyli Snaddragon 855, a przypomnę, że poprzednik był dostępny w najniższej cenie i właśnie z tym układem. Dlatego też wielu z Was zapewne wyczekuje jego następcy. Niestety, ale informacje, które aktualnie pojawiają się na portalach związanych z technologiami nie są zbyt szczegółowe.

pocophone f2

Na Dzień Kobiet chiński producent na swoim profilu jednym z mediów społecznościowych zamieścił powyższa grafikę. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że jest to normalna wizualizacja urządzenia. Jednak w praktyce można dojrzeć jeden szczegół – pierwsze zdjęcie od frontu nie ma notcha. Dosyć dziwne, ze względu na to Pocophone F1 ma całkiem pokaźnego notcha, a plecki urządzenia są pokazane na grafice w tle. W takim razie czyżbyśmy poznali część wyglądu Pocophone F2? Powiem szczerze, że moim zdaniem jest to zbyt piękne by było prawdziwe. Bowiem niuansów związanych z tą wizualizacją jest więcej. Po pierwsze nie mamy przedniego obiektywu – kamerki do selfie. Nie wiem czy w tak tanim urządzeniu chciałoby Xiaomi implementować slider czy wyciągany z krawędzi obiektyw. Jest co prawda opcja, że całość zostanie przeniesiona do dolnej krawędzi jak to ma miejsce w przypadku Xiaomi Mi Mix 2. Wcześniejsze przeciekowe rendery raczej sugerują na reedukację notcha do małej łezki i to rozwiązanie w tym wypadku wydaje się najbardziej racjonalne.

Powyższą grafikę traktowałbym bardziej jako wizję grafika i chęć przygotowania materiału do social media, a nie specjalny zabieg, który miałby na celu zaprezentować nam fragment najnowszego telefony chińskiego producenta. Co sądzicie o powyższej grafice? Dajcie znać w komentarzach czy czekacie na następcę niezwykle udanego telefonu Pocophone F1?

Źródło: phonearena.com

Redmi Go trafił do sprzedaży w Polsce

Wcześniejszy wpis

Pierwsze przecieki na temat Samsunga Galaxy A40

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android