0

Jednym z najbardziej oczekiwanych telefonów był w ostatnich miesiącach Samsung Galaxy S10. Jubileuszowy model Koreańczyków, już kilka miesięcy wcześniej stał się bohaterem pierwszych przecieków. Przed premierą znaliśmy nie tylko wygląd i specyfikację, ale nawet ceny i wersje kolorystyczne poszczególnych urządzeń. Kolejnym ważnym telefonem Samsunga będzie w tym roku Galaxy Note 10. Do sieci trafiły pierwsze grafiki, które mogą pokazywać, jak będzie wyglądał ten model.

Samsung Galaxy Note 10 prawdopodobnie będzie wyglądał podobnie jak urządzenia z linii Galaxy S10, szczególnie zapowiedziany Galaxy S10 5G. Na froncie znajdzie się duży wyświetlacz AMOLED typu “Infinity O”, z otworem na podwójną kamerę do selfie. Możliwe, że będzie on miał rozdzielczość 4K. Niemal pewne jest to, że z ekranem zintegrowany zostanie ultrasoniczny skaner linii papilarnych. Telefon będzie wyposażony we flagowy procesor i przynajmniej 8 GB pamięci RAM. Niewykluczona jest także obsługa sieci 5G.

Na pleckach umieszczony będzie poczwórny aparat główny. Bardzo możliwe, że producent zdecyduje się na te same sensory, co w przypadku Galaxy S10+, czyli główny obiektyw o rozdzielczości 12 Mpx, 16 Mpx z szerokim kątem widzenia i teleobiektyw 12 Mpx z dwukrotnym zoomem optycznym. Czwartym z obiektywów będzie prawdopodobnie skaner przestrzeni 3D ToF. Takie rozwiązanie może być wykorzystane w bardzo zaawansowanych grach i aplikacjach wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość. W Galaxy Note 10 nie zabraknie również udoskonalonego rysika S Pen, który stał się wyróżniającym elementem tej linii urządzeń.   

Do premiery Samsunga Galaxy Note 10 pozostało jeszcze kilka miesięcy i w tym czasie poznamy zapewne niemal wszystkie szczegóły na temat tego modelu.

A Wy czego oczekujecie po kolejnym flagowcu Samsunga?

Źródło: Phone Arena

Vivo X27 – średniak z flagowymi technologiami?

Wcześniejszy wpis

Kolejne składane telefony Samsunga już niedługo?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy