Redmi 7 pierwsze szczegóły      

0
xiaomi

Xiaomi w ostatnim czasie w dosyć nieukładany sposób prezentuje swoje urządzenia. Bieżący rok rozpoczął od premiery Redmi Note 7, później mieliśmy flagowca Xiaomi Mi 9, a nie tak dawno oficjalnie poznaliśmy mocniejszą wersję pierwszego z wymienionych modeli czyli Redmi Note 7 Pro. Następny w kolejce widać będzie Redmi 7, który wydawać się powinien być podstawową wersją całej linii Redmi, jednak w praktyce poszczególne różnice się zacierają.

Pierwszym sporym zaskoczeniem w przypadku Redmi 7 to wielkość ekranu, według przeciekowych informacji urośnie on aż do 6,26 cala co przy 5,45 cala w poprzedniej generacji jest zauważalną zmianą. Nie wiem czy Xiaomi idzie w dobrym kierunku, zacierając różnice pomiędzy Redmi 7 a Redmi 7 Note. Reszta specyfikacji wydaje się bardziej standardowa, czyli w podstawowej wersji 3 GB pamięci operacyjnej RAM i 32 GB ROM, a także 3 GB RAM i 64 GB ROM oraz najmocniejszy wariant 4 GB RAM oraz 64 GB ROM. Nie wiemy dokładnie, który z układów zostanie sercem Redmi 7 możemy podejrzewać, że będzie to któryś z modeli Qualcomma choć przy ostatniej generacji swoich urządzeń Xiaomi zrobiło pewien skok w bok i wykorzystało układ MediaTeka. Dobrą informacją związaną z powiększeniem gabarytów urządzenia jest fakt, że bateria również zauważalnie urośnie. Według przecieków z 3000 mAh, aż do 4000 mAh.

Kiedy najnowsze urządzenie Xiaomi zadebiutuje na rynku? Jak na razie ciężko powiedzieć, na jutro Xiaomi szykuje w Hiszpanii event, ale najpewniej będzie on dotyczył oficjalnej europejskiej premiery Redmi Note 7, oczywiście czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądać, ale jeśli już telefon przeszedł certyfikację to oznacza, że prędzej czy później pojawi się na sklepowych półkach. Myślę mimo wszystko że prędzej niż później.

Źródło: phonearena.com