0

Targi Mobile World Congress w Barcelonie właśnie się rozpoczęły i tak właściwie dopiero teraz worek z premierami otworzył się na dobre. Widać to doskonale po ilości materiałów, jakie teraz pojawiły się na stronie w ostatnich kilku dniach. Nasz rodzimy producent – myPhone przyjechał na targi do Barcelony z trzema ciekawymi telefonami – myPhone Prime 3, myPhone Prime 3 Lite oraz myPhone FUN 8.

myPhone Prime 3 oraz myPhone Prime 3 Lite

Są to dwa dosyć podobne modele, które działają pod kontrolą układu MediaTek MT6739WA. Do tego dochodzi wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala, niestety z dużym notchem, który pracuje z maksymalną rozdzielczością 996×480 pikseli. Obawiam się przy tak dużym wyświetlaczu może być to niewystarczająca ilość pikseli, ale to okaże się w testach, gdy model trafi do naszej redakcji. Reszta specyfikacji to bateria o pojemności 3000 mAh, wsparcie dla technologii Dual SIM. W przypadku podstawowej wersji modelu mamy do czynienia z pełnoprawną wersją systemu sygnowanego zielonym roboocikiem i 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Natomiast model oznaczony dodatkowo opisem Lite działa pod kontrolą Androida Oreo 8.1 Go Edition oraz 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci ROM. Dodatkowo jeśli chodzi o myPhone Prime 3 mamy jeszcze moduł NFC, co akurat bardzo się chwali. W przypadku aparatów w mocniejszym modelu mamy do czynienia z podwójnym głównym obiektywem o matrycach 13 Mpx oraz 0,3 Mpx. myPhone Prime 3 Lite może pochwalić się jednym oczkiem o matrycy 8 Mpx. Oba modele z całą pewnością nie będą demonami prędkości, ale z drugiej strony za 499 zł oraz 399 zł wydają się całkiem rozsądnymi rozwiązaniami. Szczególnie myPhone Prime 3, który za niecałe 500 zł oferuje moduł NFC.

myPhone 8 Fun

Model ten został stworzony z myślą przede wszystkim o tych, którzy nie mają zbyt wygórowanych wymagań jeśli chodzi o smartfon. myPhone 8 Fun to model, który działa pod kontrolą Androida Go. Sercem modelu jest układ Spreadtrum SC9850, który wspierany jest przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Otrzymujemy ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczością HD (1280×720 pikseli), do tego dochodzi główny aparat o matrycy 5 Mpx, przedni 2 Mpx oraz bateria o pojemności 2000 mAh. myPhone wycenił ten model na 289 zł i jest już dostępny w sprzedaży.

Jak sami widzicie myPhone zaprezentował światu trzy tanie rozwiązania, które szczególnie będą odpowiadać tym, co nie wymagają od swojego telefonu zbyt wiele.

Źródło: informacja prasowa

MWC 2019: Sony pokazało swojego tegorocznego flagowca. Poznajcie Xperia 1!

Wcześniejszy wpis

MWC 2019: Samsung Galaxy A30 oraz Galaxy A50 oficjalnie zaprezentowane

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android