[

Wiemy kiedy zadebiutuje Asus Zenfone 6

Premiery gonią premiery. Tak właściwie od jutra zaczynają się targi Mobile World Congress w Barcelonie, a już mamy za sobą kilka ciekawych premier. Dzisiejszy dzień również przyniesie całkiem sporo nowości chociażby europejską premierę Xiaomi Mi 9, jutro poznamy nowe propozycje od Sony. A kiedy swoje najnowsze smartfony pokaże światu tajwański producent? Niestety fani marki muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem z całą pewnością nie będą to najbliższe targi Mobile World Congress.

asus zenfone 6 data premiery

Kiedy w takim razie Asus oficjalnie zaprezentuje Zenfone 6? Według pierwszych informacji Tajwańczycy wybrali Walencję i termin 14 maja bieżącego roku by pokazać nową generację swoich urządzeń. Czy coś więcej możemy wyczytać z powyższej informacji? Cóż kolejną wskazówką jest zdjęcie po lewej stronie, które może wskazywać, że najnowszy smartfona Asusa będzie pozbawiony notcha. Czy w takim razie tajwański producent zdecyduje się na implementację slidera, a może wysuwanej przedniej kamery tego już niestety nie wiemy. Trochę mijałoby się to ze wcześniejszymi przeciekami, które sugerowały, że notch będzie ale zredukowany do absolutnego minimum czyli niewielkiej łezki.

Jak to bywa w przypadku takich informacji trzeba je brać z przymrużeniem oka, ze względu na to, że pojawiają się one często na wiele miesięcy przed oficjalną premierą, gdzie jeszcze nie wszystkie rozwiązania zostają zatwierdzone i przez ten czas może się wiele zmieniać. Jak faktycznie będzie wyglądać Asus Zenfone 6 przekonamy się za nieco ponad dwa miesiące.

Źródło: gizmochina.com

More Stories
Meizu 15, 15 Plus i M15 oficjalnie zaprezentowane