0

Targi Mobile World Congress w Barcelonie wkrótce się zaczną, a pierwsze premiery mamy już za sobą. Między innymi mieliśmy okazję poznać całą linię urządzeń Galaxy S10, a także w tym samym dniu inny flagowy model tym razem od chińskiego producenta – Xiaomi. W przypadku Xiaomi Mi 9 była to przede wszystkim chińska premiera, a na europejską przyjdzie nam poczekać tak właściwie do 24 lutego, jednak w tak zwanym między czasie pojawiły się przeciekowe informacje dotyczące europejskiej ceny Xiaomi Mi 9.

Według tych pierwszych informacji Xiaomi Mi 9 w podstawowej wersji czyli z 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej to koszt 469 euro, w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 2050 złotych. W przypadku mocniejszej wersji z 8 GB pamięci RAM i 128 GB ROM przyjdzie nam zapłacić około 600 euro czyli około 2600 zł. Ceny wydają się rozsądne i z tego co widzimy możliwe, że nie urosną w ogóle od premiery Xiaomi Mi 8, który na starcie kosztował 2299 zł.

Dla przypomnienia Xiaomi Mi 9 to flagowiec pełną gębą. Otrzymujemy aktualnie najmocniejszy procesor czyli Snapdragona 855, w zależności od wersji od 6 GB pamięci RAM. Duży 6,39 calowy wyświetlacz z niewielką łezką. Baterię o pojemności 3300 mAh, potrójny główny aparat i kilka pomniejszych bajerów. Całość na papierze wygląda lepiej niż dobrze i osobiście liczę, że w praktyce będzie się równie dobrze sprawował.

Co sądzicie o europejskich cenach Xiaomi Mi 9? Jeśli zostaną na poziomie zeszłorocznego flagowca najnowsze urządzenie będzie dobrą alternatywą chociażby dla Samsunga Galaxy S10? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o całej sprawie.

Źródło: phonearena.com

Gionee F205 Pro zadebiutował na indyjskim rynku

Wcześniejszy wpis

Redmi Note 7 Pro zadebiutuje już w przyszłym tygodniu?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android