0

Wczorajsza konferencja Samsunga obfitowała w kilka ciekawych premier. Głównymi atrakcjami wieczoru były przede wszystkim premiery linii urządzeń Galaxy S10 oraz składanego telefonu – Samsung Galaxy Fold. Natomiast prócz tych smartfonów Koreańczycy zaprezentowali również kilka ciekawych akcesoriów.

Samsung Galaxy Buds

Zaczynamy od słuchawek, które tak właściwie są drobnymi pchełkami działającymi bezprzewodowo. Małe i poręczne, etui działa jak ładowarka, dodatkowo jest one powerbankiem, dzięki czemu nawet przy dłuższych wypadach nie musimy być uzbrojeni w dodatkowe źródło zasilania. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość ładowania tych słuchawek przy pomocy smartfonów Galaxy S10, wystarczy na telefon położyć etui wraz ze słuchawkami i cała magia się dzieje sama. Bateria powinna dać możliwość słuchania muzyki przez około 6 godzin. Samsung Galaxy Buds będą dostępne w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, białej oraz kanarkowej.

Samsung Galaxy Fit oraz Samsung Galaxy Fit E

Najnowsze smartbandy od koreańskiego producenta wydają się odpowiedzią na świetnie sprzedającą się linię urządzeń Xiaomi Mi Band. Mamy tutaj dosyć proste opaski, które są wyposażone odpowiednio w ekran o przekątnej 0,95 cala i 0,74 cala. Dodatkowo pierwszy z nich ma wyświetlacz typu AMOLED. Oba są wyposażone w pulsometr, na takie bajery jak NFC czy GPS w przypadku tych modeli nie mamy co liczyć. Według zapewnień producenta Galaxy Fit na jednym ładowaniu ma wytrzymać około 6 dni, natomiast drugi z modeli do 10 dni.

Samsung Galaxy Watch Active

Na deser pozostawiłem smartwatch. W przeciwieństwie do tych urządzeń, które pojawiły się już na rynku w portfolio koreańskiego producenta ten model jest zdecydowanie mniejszy i okrojony z kilku najbardziej „bajeranckich” opcji. Po pierwsze nie mamy głośnika, po drugie obracanej koperty. Cała nawigacja odbywa się przy pomocy dotykowego ekranu. Jest on za to znacznie lżejszy (tylko 25 g), ale z drugiej strony oferuje pulsometr, GPS, a także jest wodoszczelny do 5 ATM. Galaxy Watch Active będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, grantowej i różowym złocie.

Jak Wam się podobają najnowsze propozycje od koreańskiego producenta? Jakieś akcesorium podbiło Wasze serce? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: informacja prasowa

Oficjalne zdjęcia Nokii 9 PureView na 3 dni przed premierą!

Wcześniejszy wpis

Vivo V15 Pro oficjalnie!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android