0

Przecieki, gonią przecieki. Informacji związanych z najnowszymi urządzeniami koreańskiego producenta mieliśmy całą gamę tak na dobrą sprawę o Samsung Galaxy S10 i jego większym bracie Galaxy S10+ wiemy praktycznie wszystko, jednak jak to bywa w przeciekach i nie wszystkie informacje się od razu potwierdzają i część z nich zostaje w sferze naszych marzeń. Często te niuanse robią różnicę pomiędzy poszczególnymi telefonami i mają duże znaczenie.

 

Dlatego też wbrew pozorom dosyć niepozorny filmik, który się pojawił się w internecie utwierdza nas w kilku informacjach. Po pierwsze od frontu będziemy mieć otwory na obiektywy co jednym już się spodobało innym nieco mniej. Po drugie mamy również zintegrowany z ekranem czytnik linii papilarnych, a także coraz rzadziej spotykane wyjście słuchawkowe mini jack 3,5 mm. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem szczególnie dla tych, którzy korzystają z bezprzewodowych akcesoriów – przy pomocy telefonu będziemy mogli je ładować dzięki technologii Qi.

Materiał, który pojawił się w internecie był przygotowany przedpremierowo przez redaktora jednego z portali o mobilnych technologiach dlatego wygląd jak i podsumowanie najważniejszych cech uważałbym za pewne, tym bardziej, że urządzenie oficjalnie ujrzy światło dzienne już jutro, a wówczas smartfony Samsung Galaxy S10 oraz Samsung Galaxy S10+ poznamy oficjalnie. Czekacie na premiery od Koreańczyków?

Źródło: phonearena.com

Znamy specyfikację Xiaomi Mi 9 Transparent Edition

Wcześniejszy wpis

TP-Link Neffos C7A w ciekawej promocji

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android