0

Co prawda jeszcze oficjalnie na międzynarodowy rynek nie trafił Redmi Note 7, a my już otrzymujemy pierwsze konkretne informacje na temat jego mocniejszej wersji. Zacznijmy od tego, że Xiaomi jakiś czas wydzieliło markę Redmi ze swojego portfolio, czego pierwszym efektem jest właśnie świetny Redmi Note 7, w niedalekiej przyszłości zadebiutuje jeszcze flagowy telefon tej marki czyli Redmi X, a następny w kolejności najpewniej będzie Redmi Note 7 Pro. Jeśli wydawało Wam się, że Redmi Note 7 to telefon idealny, zmienicie zdanie patrząc na jego mocniejszą wersję.

Redmi Note 7 Pro ma być urządzeniem nieco mocniejszym od swojego poprzednika. Po pierwsze Xiaomi zdecyduje się na implementację Snapdragona 675, zamiast starszego układu czyli Snapdragona 660. Do tego dojdzie najpewniej 4 GB pamięci operacyjnej RAM w podstawowej wersji. Do tego dojdzie wsparcie dla technologii szybkiego ładowania o mocy 18 W, dodatkowo podobnie jak w zwykłym Redmi Note 7 otrzymamy pojemną baterię 4000 mAh, duży 6,3 calowy wyświetlacz, a także co dla wielu najważniejsze moduł NFC, dzięki któremu bez przeszkód będziemy mogli wykonywać płatności mobilne. Sam z tego rozwiązania korzystam i jest niezwykle wygodne. Pod względem wyglądu Redmi Note 7 Pro to niemal kalka poprzedniego modelu, co akurat mnie w ogóle nie dziwi i w przypadku tego modelu akurat można zaliczyć na plus, bowiem podstawowy model prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.

Redmi Note 7 Pro będzie smartfonem idealnym jeśli tylko zostanie bardzo dobrze wyceniony, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Xiaomi nagle nie zmieni swojej polityki cenowej. Osobiście liczę, że na polskim rynku ten model w podstawowej wersji kupimy maksymalnie do 1200 zł, oczywiście są to tylko moje spekulacje, a na oficjalne informacje w tym kontekście będziemy musieli jeszcze nieco poczekać. Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę podstawowej wersji Redmi Note 7 W Polsce, która najpewniej odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Czekacie na nowości od chińskiego producenta?

Źródło: gizchina.com

TP-Link Neffos C7A w ciekawej promocji

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy datę premiery Huawei P30 oraz  Huawei P30 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android