0

Targi Mobile World Congress w Barcelonie są tak właściwie osią wokół której pojawiają się jak grzyby po deszczu nowe zapowiedzi konferencji, różnych eventów na których będą prezentowane najnowsze urządzenia różnych producentów. Cała machina ruszy tak właściwie już jutro, kiedy to swoje najnowsze smartfony zaprezentuje dwóch największych konkurentów czyli Samsung oraz Xiaomi. Jednak Huawei w tym zestawieniu z całą pewnością nie odstaje, czego dowodem są również zapowiedzi ich eventów.

huawei p30 zapowiedz

Według już oficjalnych informacji, którymi podzielił się chiński producent konferencja, na której zostanie zaprezentowana nowa generacja urządzeń z linii P30 odbędzie się dokładnie 26 marca bieżącego roku w Paryżu. Osobiście jestem nieco zawiedziony informacją, że na Huawei P30 oraz Huawei P30 Pro będziemy musieli poczekać jeszcze nieco ponad miesiąc, ale z drugiej strony dla osłody życia na zaczynające się targi Mobile World Congress w Barcelonie Huawei z całą pewnością nie przyjedzie z pustymi rękoma. Według wcześniejszych informacji Chińczycy zaprezentują światu swój składany telefon, oczywiście o najnowszym urządzeniu chińskiego producenta nie wiemy praktycznie nic, natomiast o flagowcach które nadejdą w końcówce marca znacznie więcej. Jednak Ci z Was którzy oczekują, że linia P30 przyniesie ze sobą jakąś szczególną rewolucję zdecydowanie się zawiodą – dodatkowy czwarty obiektyw, mocniejszy procesor, mniejszy notch nie wiem czy są to elementy, które zachęcają do przesiadki z poprzedniej generacji urządzeń.

Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje związane z poszczególnymi premierami i urządzeniami. Wy na jakie premiery od Huawei czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Redmi Note 7 Pro będzie smartfonem idealnym?

Wcześniejszy wpis

Potężny flagowiec iQOO na horyzoncie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android