0

Najnowsze doniesienia ze stajni koreańskiego producenta nie do końca napawają optymizmem przed najbliższymi premierami najnowszych flagowych modeli. Do tej pory przecieki, które otrzymaliśmy o LG G8 ThinQ wskazywały, że będzie to niemal identyczny model w porównaniu do poprzednika, finalnie może się okazać, że podobnie będzie w przypadku LG V50 ThinQ.

Z samego renderu tak właściwie nie możemy odczytać zbyt wielu informacji, przede wszystkim na pierwszy rzut oka telefon wygląda identycznie jak poprzednik i to w wielu aspektach nie jest najlepszym prognostykiem. Po pierwsze LG nie zrezygnowało z notcha, nadal jest on całkiem spory. Przy takiej ilości różnych możliwości, które pojawiły się na rynku – wcięcie typu „łezka”, dziura w ekranie itd. wydawać by się mogło, że notch we flagowcu 2019 roku nie powinien mieć miejsca, jednak grubo się myliliśmy. Koreańczycy pozostają wierni notchowi, nowością z całą pewnością będzie technologia, która wykorzystywać ma wyświetlacz jako głośnik. Jak w praktyce całość będzie działać zobaczymy wówczas, gdy telefon trafi w nasze ręceę, ale pod tym względem brzmi dosyć interesująco. Podobne rozwiązanie ma trafić do innego flagowca koreańskiego producenta – LG G8 ThinQ. Z minusów będzie można dodatkowo zaliczyć fakt, że czytnik linii papilarnych pozostanie na pleckach urządzenia. Niestety nie zostanie on zintegrowany z wyświetlaczem jak to ma miejsce w przypadku innych flagowców.

Zobaczymy jak urządzenie będzie wyglądało w przypadku pełnej specyfikacji, najpewniej Snapdragon 855 dodatkowo 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Liczę na to, że LG jednak w przypadku LG V50 ThinQ czymś nas pozytywnie zaskoczy. Bo jak na razie informacje o najnowszym urządzeniu Koreańczyków nie prezentują się zbyt optymistycznie. Dajcie znać co sądzicie o pierwszych przeciekowych informacjach dotyczących LG V50 ThinQ.

Źródło: phonearena.com

Wkrótce preinstalowane aplikacje Google’a będą aktualizować się same

Wcześniejszy wpis

HTC U12 Life – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android