0

Fani mobilnej technologii aktualnie mają istny wysyp nowości i przedpremierowych przecieków. Tych pojawia się na łamach portali o mobilnych technologiach całkiem sporo i zapewne do końca lutego tempo nie zostanie zmniejszone, wręcz przeciwnie. Jednak nie zawsze posiadacze aktualnych flagowców czy urządzeń nieco starszych szukają nowego obiektu pożądania. Większość z nich oczekuje na wieści związane z aktualizacją swoich telefonów zarówno do nowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem jak i nakładki systemowej, jeśli takowa występuje na danym modelu. Dzisiaj w sobotni wieczór mam dobre informacje w szczególności dla posiadaczy flagowego phabletu koreańskiego producenta sprzed dwóch lat. Mowa tutaj oczywiście o Samsung Galaxy Note 8, który właśnie teraz otrzymuje aktualizację do Androida Pie oraz nowszej nakładki One UI.

galaxy note 8 update

Wcześniej wspomniany przeze mnie update zawiera prócz Androida Pie i autorskiej nakładki Samsunga również najnowszy pakiet zabezpieczeń datowany na luty bieżącego roku. Paczka z aktualizacją waży niemal 2 GB, a dokładnie 1,9 GB i jako pierwsi z łatki mogą cieszyć się na Słowacji i Bułgarii. Myślę, że to kwestia kilku dni kiedy aktualizacja pojawi się również na naszych polskich phabletach od Samsunga. Update wnosi także listę pomniejszych usprawnień i nowości jednak nie mają już one aż tak bezpośredniego przełożenia na działanie urządzenia na co dzień.  Galaxy Note 8 to nadal bardzo dobre urządzenie oferujące tak na dobrą sprawę potężne narzędzie w postaci rysika, plus do tego mocne podzespoły dają gwarancję długiego dobrego działania urządzenia. Jego recenzję znajdziecie pod adresem. 

Dajcie znać w komentarzach czy aktualizacja wylądowała na Waszych smartfonach. Jeśli tak to jak sprawuje się w praktyce?

Źródło: pocketnow.com

Testujemy HTC Desire 12s!

Wcześniejszy wpis

Do sieci wyciekła specyfikacja trzech smartfonów Samsunga: Galaxy A50, Galaxy A30 oraz Galaxy A10

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy