0

Branża mobilnych technologii zbroi się przed jednym z najgorętszych okresów roku jeśli chodzi o premiery nowych urządzeń. Co roku okolice targów Mobile World Congress w Barcelonie czyli przełom lutego i marca jest jednym z najciekawszych przez całe dwanaście miesięcy. Ilość premier jest naprawdę duża i najczęściej dotyczy flagowych i najnowszych rozwiązań, które będą się sukcesywnie pojawiać później na rynku, a część „ficzerów” zobaczymy również w średniakach. Xiaomi już od pewnego czasu droczy się nieco z największymi gigantami mobilnych technologii. W przypadku najnowszej i jednej z najważniejszych premier tego roku Xiaomi chce się bezpośrednio zmierzyć z Samsungiem.

Koreańczycy premierę swoich najnowszych urządzeń zapowiedzieli na 20 lutego bieżącego roku, a włodarze Xiaomi wyznaczyli termin swojej konferencji na dokładnie ten sam termin. Chińczycy chcą utrzeć nieco nosa Koreańczykom jednak w praktyce postawili oni poprzeczkę bardzo wysoko i czy sobie z nią dadzą radę okaże się już po premierze, kiedy będziemy mogli porównać zainteresowanie jedną i drugą premierą. Przy okazji pojawienia się daty prezentacji Xiaomi Mi 9 do sieci wyciekły dokładniejsze zdjęcia tego modelu.

Co możemy wyczytać z powyższych zdjęć? Po pierwsze mamy notch. Na szczęście w porównaniu do poprzedniej generacji zdecydowanie został zmniejszony i to do niewielkiej łezki. Po drugie niestety nie mamy już aż tak wąskich ramek jak w przypadku testowanego przeze mnie jakiś czas temu Xiaomi Mi Mix 3, powiększył się nieco podbródek i górna ramka urządzenia. Potwierdzony został także przy okazji potrójny główny aparat. Co do ogólnego designu urządzenia Xiaomi raczej nie zaskakuje. Otrzymujemy dosyć standardowy wygląd eleganckiego, nowoczesnego telefonu. Powyższe zdjęcia jak przystało na przecieki są mizernej jakości, stąd trudno ocenić wszystkie aspekty designu i wykonania. Zapewne dopiero będziemy mogli się przyjrzeć całemu telefonowi już w czasie testów sampla.

Źródło: gsmarena.com  

Xiaomi Mi Mix 3 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Huawei Y7 (2019), Y6 (2019) oraz Y5 (2019) oficjalnie. Znamy polskie ceny wszystkich modeli!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android