0

14 luty to data, którą wiele osób kojarzy głównie z Walentynkami, czyli świętem zakochanych. W tym roku, na ten dzień swoje wydarzenie zaplanowała firma Meizu. Chińczycy prawdopodobnie zamierzają wprowadzić wtedy na rynek nowe urządzenie – Meizu Note 9, lub własnego astystenta głosowego.

Na plakacie zapowiadający to wydarzenie widzimy za zarys bryły telefonu i cyfrę, która może oznaczać dni do premiery urządzenia. Teksty na plakacie nawiązują do miłości, co ma związek z zapowiedzianą datą premiery. Najbardziej prawdopodobną opcją jest premiera modelu, który niedawno mogliśmy zobaczyć na pierwszych zdjęciach, ale wiele wskazuje na to, że zadebiutuje wtedy też nowa funkcja dla innych telefonów tego producenta.Meizu Note 9 ma być bardzo mocnym średniakiem. Sercem urządzenia będzie, stworzony z myślą o najmocniejszych średniakach, procesor Snapdragon 675, współpracujący z 6 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczonych będzie 64 lub 128 GB. Bateria będzie miała pojemność 3900 mAh. Jej ważną zaletą powinno być także szybkie ładowanie Super mCharge, o mocy 55 W, które pozwoli uzupełnić baterię od 0 do 60% w 10 minut.

 

 

Telefon ma być wyposażony w ekran z niewielkim wcięciem w kształcie kropli wody. Przekątną wyświetlacza będzie mieć około 6,2 cala, a jego rozdzielczość ma wynosić 2244×1080 pikseli (Full HD+). Za możliwości fotograficzne Meizu Note 9 ma odpowiadać podwójny aparat składający się z obiektywów o rozdzielczościach 48 Mpx i 5 Mpx. Drugi obiektyw będzie służył do zbierania danych o głębi.

Zastanawiające są wyróżniające się półokręgi. Mogą one oznaczać wsparcie dla ładowania bezprzewodowego lub zastosowanie skanera odcisku palca zintegrowanego z ekranem. Linie te mogą także symbolizować fale dźwiękowe, co wskazywałoby, że nowy telefon będzie oferował wyjątkowo dobre możliwości audio. Pojawiają się także głosy, mówiące o tym, że może to oznaczać premierę nowego asystenta głosowego Meizu.

Źródła: Meizu, GizmoChina

Google szykuje budżetowego Pixela?

Wcześniejszy wpis

Elastyczny telefon Nubii już na MWC?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android