0

Vivo to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów telefonów. Firma zasłynęła między innymi prezentując pierwszy telefon ze skanerem odcisku palca zintegrowanym z ekranem, oraz pierwsze urządzenie z wysuwanym modułem przedniej kamery i zminimalizowanymi ramkami Vivo APEX. Urządzenia z takimi rozwiązaniami są już dostępne na rynku, ale często są to najdroższe, flagowe propozycje. Nowy średniak Vivo V15 Pro może jednak połączyć w sobie wszystkie te cechy.

Urządzenie ma być wyposażone w ekran o przekątnej około 6,4 cala i rozdzielczości Full HD+. Panel ten ma być wykonany w technologii AMOLED, a ma być z nim zintegrowany skaner odcisku palca. Ze wszystkich stron mają go otaczać bardzo wąskie ramki – producent nie zdecydował się na wcięcie, ani na otwór w ekranie.

Moduł, zawierający w sobie aparat do selfie będzie ruchomy. Przednia, wysuwana kamera będzie wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 32 Mpx. Główny obiektyw potrójnego aparatu na pleckach to natomiast bardzo popularny sensor IMX 586 od Sony, o rozdzielczości 48 Mpx. Pozostałe obiektywy będą prawdopodobnie cechować się rozdzielczościami 8 Mpx i 5 Mpx. Ich przeznaczenie na razie nie jest znane.

Sercem Vivo V15 Pro będzie Snapdragon 675, stworzony z myślą o najwydajniejszych modelach ze średniej półki cenowej. Współpracować z nim ma 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 128 GB. Bateria w nadchodzącym modelu będzie miała pojemność 3700 mAh. Na pokładzie nie powinno zabraknąć również USB typu C i złącza słuchawkowego Jack 3,5 mm.

Premierę modelu wyznaczono na 20 lutego i wtedy zapewne poznamy wszystkie szczegóły dotyczące Vivo V15 Pro. Niestety, podobnie jak inne urządzenia tego producenta telefon ten nie będzie dostępny w Polsce. Możliwe jednak że w przyszłości, podobnie jak Oppo, także Vivo zdecyduje się na rozpoczęcie dystrybucji swoich telefonów nad Wisłą.

Źródło: Gadgets.NDTV

Snapdragon 712 – nowy procesor do wydajnych średniaków

Wcześniejszy wpis

Asus Zenfone Max (M2) – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android