0

W ostatnim miesiącu dotarły do nas informacje od insiderów z Chin, iż Oppo oraz Vivo pracują nad kolejnymi smartfonami. Wyróżniają się one mechanizmem “pop-up” – czyli wysuwaną przednią kamerką. Ostatnio mogliśmy czytać o Vivo X25 oraz Oppo R19. Dzisiaj przyszedł czas i na tytułowego Oppo F11 Pro:

Tak będzie się on prezentował. Producent podkreśla, że matryca głównego aparatu będzie miała rozdzielczość 48Mpix. Oznacza to jedno – będzie to sensor Samsung ISOCELL GM1 lub Sony IMX586. Oprócz głównej znajdzie się jeszcze miejsce na dodatkową na tyle oraz na 32Mpix sensor w kamerce do selfie. Trudno nie wspomnieć także o doświetlającej diodzie LED na “pleckach” urządzenia.
Chwila chwila, a gdzie skaner linii papilarnych? Został on zintegrowany z wyświetlaczem.

Na tą chwilę niestety to wszystkie informacje, jakie posiadamy o tym modelu. Nieznana jest także data premiery oraz cena.

Kończąc mam pytanie do Was – czytelników. Co sądzicie o fotosmartfonach? Wolelibyście wydać swoje pieniądze na taki sprzęt, czy jednak na standardowego bezlusterkowca lub lustrzankę? Dajcie znać w komentarzach!
Cya!

*Na zdjęciu tytułowym Oppo R11*

Asus Zenfone Max (M2) – recenzja

Wcześniejszy wpis

Nowe rendery Huawei P30 i P30 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy