0

Wielkie święto mobilnych technologii czyli właśnie targi Mobile World Congress w Barcelonie zbliżają się wielkimi krokami. W ich okolicach będą pojawiać się kolejne przeciekowe fotki, informacje. Jednak już na samych targach wszelkie plotki będą stawać się rzeczywistością. O nowych flagowcach chińskich, koreańskich producentów wiemy praktycznie wszystko, ale jednak zostają szczegóły, które mogą robić różnicę i finalnie może się okazać, że zauważalną.

Zacznijmy od premiery urządzeń. Według najnowszych informacji Huawei P30 jak i jego większy brat czyli Huawei P30 Pro zadebiutują pod koniec marca bieżącego roku. Chwilę oczekiwania jest, jednak jesteśmy już tak na dobrą sprawę na taki rozwój wypadków przygotowani. Idąc tropem zeszłorocznych premier od chińskiego producenta można stwierdzić, że taki rozwój wypadków może być prawdopodobny. Całość oczywiście okaże się za jakiś czas kiedy dostaniemy potwierdzenie chociażby  związane z dniem samej konferencji i prezentacji nowych urządzeń od Huawei.

Jednak główny temat całego newsa dotyczy nieco innej sprawy – mianowicie pierwszych w dobrej jakości renderów. Pochodzą one ze strony twórców akcesoriów, więc faktycznie można się spodziewać, że właśnie o takich kształtach będą nowe modele Huawei P30 oraz Huawei P30 Pro. Co z nich możemy odczytać? Po pierwsze pod względem designu raczej nie uświadczymy kolosalnych zmian w porównaniu do poprzedników. Szklane plecki, mały notch w zależności od wersji potrójny lub poczwórny aparat. Całość prezentuje się na pierwszy rzut oka naprawdę przyjemnie, choć moim zdaniem akurat poczwórny główny obiektyw w formie długiej pionowej kolumny nie do końca mi odpowiada. Cała konstrukcja wydaje się wówczas toporna. Na ostateczną ocenę urządzenia przyjdzie jeszcze czas przy okazji redakcyjnego testu, choć liczę że czwarty obiektyw w Huawei P30 Pro będzie kolejnym skokiem jakościowym jeśli chodzi o same zdjęcia.

Czekacie na najnowsze flagowe propozycje od chińskiego producenta? Czy jednak składane telefony to jest to na co czekacie w najbliższym czasie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Pierwsze rendery Oppo F11 Pro! Fotograficzna bestia?

Wcześniejszy wpis

Nowe zdjęcia Nokii 9

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android