0

Gmail to tak właściwie podstawowa platforma każdego użytkownika urządzenia działającego pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Na przestrzeni ostatnich lat doszło w niej do sporej ilości zmian, ale też nie były to zmiany rewolucyjne. Powolna, można rzec bezpieczna ewolucja. Jednak jakiś czas temu Google zdecydowało się na wprowadzenie alternatywy dla Gmaila – Inboxa. Skrzynki, która miała być w dużej mierze inteligenta i ułatwiać nam życie. Faktycznie dużo zmian było wprowadzonych ciekawych, jednak gigant z Mountain View zdecydował się na zamknięcie projektu. Na szczęście dla nas możliwe, że już w niedalekiej przyszłości część funkcji zostanie przeniesiona do Gmaila.

gmail

Ostatnie kilka dni to dla użytkowników Gmaila spora rewolucja jeśli chodzi o wygląd aplikacji mobilnej. Co prawda jeszcze nie do wszystkich update dotarł, ale mimo wszystko zmiany są duże, a szykują się kolejne. Po pierwsze użytkownicy Inboxa mogą powoli zaczynać się czuć jak u siebie. Po pierwsze i chyba najważniejsze moduł przypomnień, ten ma powrócić w blasku i chwale, ale jak będzie funkcjonować w Gmailu tego nie wiemy. Kolejnym ważnym „ficzerem” będzie możliwość grupowania wiadomości, można sobie zdecydowanie wygodniej posortować mejle, a gdy ich przychodzi całkiem sporo na skrzynkę może być to nieodzowny element codziennej pracy.

Powyższa grafika pochodzi z Reddita, więc trzeba traktować ją jako bardzo nieoficjalną informacją. Użytkownik, który zamieścił ją na tej platformie wskazuje, że jest to wersja bardzo wczesna i może się jeszcze wiele zmienić w tym kontekście do premiery nowszej wersji Gmaila. Użytkownicy spekulują jeszcze, że ten screen może pochodzić z jednej z wielu wersji rozwojowych platformy giganta z Mountain View, a takowych równocześnie może być testowanych co najmniej kilka, dlatego też powyższe informacje jak na razie traktujcie jako ciekawostkę.

Źródło: gsmarena.com

Samsung Galaxy A90 z wysuwanym aparatem

Wcześniejszy wpis

Galaxy S10+ dostrzeżony w bazie Geekbencha!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android