0

Producenci sprzętu mobilnego dwoją się i troją by zainteresować potencjalnych klientów różnymi ciekawymi rozwiązaniami związanymi z mobilnych technologiami. Aktualnie mam właśnie okazję testować Xiaomi Mi Mix 3 smartfon ze sliderem, teraz widać na to przyjdzie kolej na wysuwane aparaty. Samsung w przypadku Galaxy A90 ma właśnie zastosować taką technologię. Czy jednak przyjmie się pod strzechy i przeciętny Kowalski ją polubi okaże się za jakiś czas.

Samsung Galaxy A90 będzie najmocniejszym modele z całej linii A, która ma pojawić się w bieżącym roku na sklepowych półkach. O samym urządzeniu tak na dobrą sprawę wiemy bardzo niewiele, większość z informacji możemy wyczytać między słowami lub samemu uzupełnić według schematów, którymi kieruje się aktualnie branża. Po pierwsze i najważniejsze Galaxy A90 będzie miał wcześniej wspominany wysuwany przedni aparat, najpewniej będzie on „wyjeżdżał” z krawędzi urządzenia. Nie jest to nowość na rynku. Podobne rozwiązania już można znaleźć w przypadku smartfonów, ale już w portfolio koreańskiego producenta nie znajdziecie podobnego telefonu. Po drugie w związku z tym, że przedni aparat będzie wysuwany front telefonu będzie wyświetlaczem. Nie doświadczymy żadnych notchy czy wycięć, co akurat mi osobiście się podoba. Reszta specyfikacji jest owiana tajemnicą, najpewniej otrzymamy któryś z mocniejszych Exynosów i do tego 6 GB pamięci operacyjnej RAM z 64 GB lub 128 GB pamięci wbudowanej. Myślę, że w przypadku specyfikacji dużego zaskoczenia nie będzie.

To co mniej osobiście najbardziej martwi to cena urządzenia. Jak na razie nie mamy żadnych szczegółów, ale znając politykę cenową Samsunga zapłacimy grubo ponad 2000 zł za ten model, a trzeba też wziąć pod uwagę, że wśród chińskich producentów można znaleźć smartfony flagowe za te pieniądze. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje związane z Samsung Galaxy A90, możliwe, że Koreańczycy jeszcze nas bardzo pozytywnie zaskoczą, oby.

Źródło: pocketnow.com

Poznaliśmy specyfikację Meizu Note 9!

Wcześniejszy wpis

Szykują się spore zmiany na Gmailu

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy