0

Meizu – marka z dalekiego wschodu, która w Polsce cieszy się coraz to większą popularnością. Wpływ na to ma przede wszystkim przystępna cenowo oferta producenta. Powoli zbliża się premiera kolejnego urządzenia od chińskiej firmy, a mianowicie Meizu Note 9. Czym będzie się charakteryzował rzeczony smartfon? O tym niżej!

Porozmawiajmy o wnętrzu

Nowy produkt Chińczyków napędzany będzie przez Snaprdragona 675, a do swojej dyspozycji będzie miał 6 GB pamięci operacyjnej. Użytkownicy natomiast pliki będą mogli przechowywać w 64 GB pamięci wewnętrznej telefonu. Za zasilanie odpowiedzialny będzie akumulator o pojemności 4000m Ah, a wszystko będzie pracować pod kontrolą najnowszej odsłony oprogramowania z logiem zielonego robocika – Androida 9 Pie.

Wygląda nieźle – ale co sprawia, że ten smartfon wydaje się wyjątkowy w tej półce cenowej?

Meizu Note 9 na tle konkurencji wyróżniać będzie się przede wszystkim głównym modułem aparatu. Będzie to sensor Samsung ISOCELL GM1 o rozdzielczości 48 Mpx. Oprócz niego na tyle znajdziemy także 5 Mpx moduł odpowiedzialny za wykrywanie głębi i tworzenie efektu rozmytego tła.
Na przodzie natomiast będziemy mieli do dyspozycji aparat oparty o matrycę charakteryzującą się rozmiarem 20Mpx.

Ostatnia kwestia – wyświetlacz i wygląd urządzenia

Wyświetlacz wykonany będzie w technologii TFT LCD. Będzie mógł pochwalić się rozdzielczością Full HD+ (1080 x 2244 pikseli), co daje zagęszczenie pikseli na cal na poziomie około 402.
Ciekawi jak się prezentuje? A no tak:

Kwestię oceny wyglądu pozostawiam w pełni Wam, ponieważ jest to kwestia czysto indywidualna.

 To teraz trzeba… czekać

Pozostało nam w tym momencie tylko oczekiwać prezentacji najnowszej konstrukcji od Meizu. Kiedy dokładnie to nastąpi? Niestety na tą chwilę możemy się tylko domyślać. Sprawa wygląda podobnie, jeżeli chodzi o cenę. Jego poprzednik, Meizu Note 8 startował w cenie około 750 zł, jednak moim zdaniem na tak niską cenę nie ma co liczyć w przypadku nadchodzącego średniopółkowca.

Co o nim myślicie? Czekacie na niego? Dajcie znać w komentarzach! Cya!

Źródło: Gizmochina

Składany telefon Huawei już w tym miesiącu?

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy A90 z wysuwanym aparatem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android