0

Za niespełna miesiąc rozpoczynają się targi Mobile World Congress w Barcelonie. Jak co roku niemal wszyscy najwięksi producenci sprzętu mobilnego zaprezentują na nich swoje najnowsze urządzenia. Po ilości przecieków dotyczących nowych modeli, możemy zauważyć, że premier nowych modeli będzie naprawdę bardzo dużo. Wśród naszych czytelników jest też zapewne spora grupa fanów marki Huawei. Z całą pewnością nie będziecie mogli czuć się zawiedzeni, bowiem chiński producent pokaże na samych targach lub okolicach najpewniej nową generację flagowych smartfonów – P30, a wśród nich znajdziemy średniaka – Huawei P30 Lite.

Urządzenia oznaczone jako „Lite” od chińskiego producenta cieszą się w Polsce ogromną popularnością Huawei P8 Lite czy P9 Lite były hitami sprzedażowymi. Najpewniej będzie podobnie właśnie z Huawei P30 Lite. Według kolejnych przeciekowych informacji Chińczycy zdecydują się zaimplementować potrójny główny aparat. O samym głównym aparacie nie wiemy zbyt dużo, jak na razie przede wszystkim tyle, że będzie miał matryce 20 Mpx, 16 Mpx oraz 2 Mpx. Czyli najpewniej odpowiednio główny, szerokokątny i do uzyskania odpowiedniej głębi obrazu. Reszta specyfikacja dl przypomnienia nie jest niczym szczególnie wyróżniającym się. Dostaniemy 6 calowy wyświetlacz z notchem w kształcie łezki. Sercem urządzenia ma zostać szybki Kirin 710 wraz z 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

Jak na razie o najnowszym średniaku chińskiego producenta nie wiemy zbyt dużo, jednak w najbliższych dniach, tygodniach będą się pojawiać nowe informacje przeciekowe, a także finalnie Huawei zaprezentuje go światu w okolicach końcówki lutego. Wtedy też odbędzie się kolejna edycja targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Źródło: phoneaerna.com

Pierwsze informacje na temat olbrzymów – Xiaomi Mi Max 4 i Mi Max 4 Pro

Wcześniejszy wpis

Jaki telefon do 1500 złotych wybrać?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android