0

Kilka tygodni temu tak na dobrą sprawę powstała nowa submarka chińskiego producenta – Xiaomi. W ubiegłym roku mieliśmy okazję poznać oficjalnie pierwsze urządzenie z linii Pocophone, które notabene za świetny stosunek wydajności do ceny plasował się bardzo wysoko jeśli chodzi o zainteresowanie potencjalnych klientów. Widać teraz, że kolejnym krokiem w rozwoju firmy było wyodrębnienie kolejnej submarki od Xiaomi czyli Redmi. Oficjalnie pierwszym urządzeniem, które wkrótce pojawi się na naszych rodzimych półkach sklepowych było Redmi Note 7. Teraz przyszła kolej na smartfon jeszcze mocniejszy i ciekawszy.

redmi x

Co prawda wszystkie poniższe informacje to tylko nasze spekulacje, niestety jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone, choć najbliższy event, który odbędzie się za nieco ponad dwa tygodnie powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Część branży mobilnych technologii sugeruje pojawienie się urządzenia z topową specyfikacją czyli najpewniej ze Snapdragonem 855 czy 845 i 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Z drugiej strony pojawiają się głosy o nieco słabszym pod względem wydajnościowym mocnego średniopółkowego smartfona ze Snapdragonem 710. Dodatkowo Redmi X ma zostać wyposażony w czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran.

Jak na razie nie mamy więcej szczegółów na temat tego modelu, jednak najpewniej wszelkie wątpliwości zostaną rozwiązane już za nieco ponad dwa tygodnie. Dokładniej mówiąc 15 lutego. Na ten dzień chiński producent zapowiedział kolejną swoją konferencję. Co sądzicie o submarce Xiaomi? Czy na rynku ma w ogóle rację bytu kolejna submarka? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Poznaliśmy datę najbliższej konferencji Google’a

Wcześniejszy wpis

Dwa nowe smartfony Meizu trafiły do Polski

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android