0

Konferencje amerykańskiego giganta z Mountain View zawsze przyniosą ze sobą ogromną ilość nowych informacji na temat usług Google’a. Mówimy tutaj nie tylko o tych największych i najbardziej znanych rozwiązaniach, ale także nowościach, które pojawiają się w przyszłości. Wówczas dostaniemy nową dawkę nowości zarówno jeśli chodzi o kolejną wersję systemu sygnowanego zielonym robocikiem jak i usług, które zna każdy z nas czyli YouTube, Google Maps etc.

Kiedy w takim razie odbędzie się konferencja Google I/O 2019? Dokładnie w dniach 7-9 maja bieżącego roku. W ciągu tych trzech dni poznamy z całą pewnością sporo nowości. Osobiście czekam na konkretniejsze informacje na temat Androida Q i rozwiązaniach, które przyniesie ze sobą. Pozostałe usługi Google’a również powinny otrzymać zastrzyk nowości, ale tutaj nie jesteśmy w stanie nic konkretniejszego powiedzieć, bowiem rzadko kiedy Google chwali się wcześniej jakimiś większymi zmianami dotyczącymi swoich platform.

Jakich nowości oczekujecie w przypadku prezentacji najnowszej odsłony systemu sygnowanego zielonym robocikiem na Google I/O 2019? Android Q przyniesie rewolucję wśród mobilnych platform? Dajcie znać co sądzicie o całej sytuacji w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com

Xiaomi Mi 8 Lite – recenzja

Wcześniejszy wpis

Redmi X nowym flagowcem od Xiaomi?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android