0

Nokia 9 to flagowiec Finów o którym na łamach MobileWorld24.pl pisaliśmy już kilkukrotnie, pierwsze wzmianki o tym telefonie pojawiały się blisko rok temu. Jednak w między czasie kilkukrotnie data premiery tego telefonu była przenoszona, zmieniana i ostatnie informacje wskazywały, że Nokia 9 zadebiutuje za dobre kilka miesięcy, jednak i to się widać zmieniło.

Nokia 9 szczególnie pod względem fotograficznym ma być ciekawym rozwiązaniem. Jeśli tylko premiera odbędzie się za niespełna miesiąc, czyli jeszcze przed targami Mobile World Congress w Barcelonie to model ten będzie pierwszy z pięcioma obiektywami. Wygląda na to, że czas oczekiwania dobiega końca i już 24 lutego pojawi się oficjalnie Nokia 9. Czy faktycznie pod względem fotograficznym otrzymamy przełomowy telefon? Jak na razie trudno powiedzieć, ale z całą pewnością Nokia 9 ma ogromny potencjał stać się hitem. Dla przypomnienia reszta specyfikacji również ma być topowa, mamy otrzymać 6 calowy wyświetlacz do tego Snapdragona 845 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Całość ma działać na czystej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androidzie Pie 9.0. To wszystko zamknięte w wodoszczelnej obudowie.

Jak sami widzicie wszystko zmierza do tego by faktycznie model ten pojawił się na sklepowych półkach. Co prawda Finowie długo zwlekali z prezentacją urządzenia, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że za niespełna miesiąc dokładnie 24 lutego. Dzień przed targami Mobile World Congress w Barcelonie poznamy Nokię 9 w pełnej krasie.

Źródło: pocketnow.com

Vivo Apex 2019 oficjalnie. To kolejny koncepcyjny smartfon pozbawiony przycisków, portów oraz złączy

Wcześniejszy wpis

Nokia 1 Plus telefon z Android Go

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android