0

Xiaomi cały czas stara się rozszerzyć swoje portfolio o kolejne ciekawe urządzenia. Do tej pory mieliśmy już smartfony za kilkaset złotych, a także zdecydowanie droższe rozwiązania. W przypadku chińskiego producenta i jego współpracy z amerykańskim gigantem z Mountain View mieliśmy okazję zobaczyć linię urządzeń Xiaomi Mi A. Urządzenia z tej linii charakteryzowały się przede wszystkim gołą wersją systemu sygnowanego zielonym robocikiem, teraz nadchodzą kolejne nowości czyli linia działająca pod kontrolą budżetowej wersji Androida oznaczonym dopiskiem Go.

Wstępne informacje wskazują, że najnowsze dziecko Chińczyków zadebiutuje pod nazwą Xiaomi Redmi Go. Przez zastosowanie uboższej wersji Androida chiński producent musiał ograniczyć koszty produkcji do minimum stąd też patrząc na specyfikację tego modelu możemy się wrócić kilka lat wstecz. Po pierwsze ekran to raptem 5 calowy wyświetlacz bez zbędnych fajerwerków, wodotrysków.  Pracuje on w maksymalnej rozdzielczości HD. Sercem Xiaomi Redmi Go będzie dosyć już wysłużony układ od Qualcomma czyli Snapdragon 425. Do tego dojdzie 1 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi jeszcze Mamy również wsparcie dla technologii Dual SIM, pojemną baterię 4000 mAh. W sumie wszystkie najważniejsze elementy są na swoich miejscach.

Jak sami widzicie specyfikacja Redmi Go zdecydowanie nie należy do najmocniejszych, jeśli jednak ktoś z Was poszukuje taniego rozwiązania do dzwonienia i smsowania to możliwe że Xiaomi Redmi Go będzie dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że telefony z tej linii są tanie i całkiem przyzwoicie wykonane. Oczywiście jak na razie nie wiemy kiedy i czy w ogóle telefon zadebiutuje w Polsce, jednak zakładając popyt na tańsze rozwiązania u nas myślę, że ten model finalnie pojawi się i u nas. Czas pokaże.

Źródło: pocketnow.com

Wiemy niemal wszystko na temat smartfonów z serii Moto G7

Wcześniejszy wpis

Zero przycisków, zero portów, zero slotów. Poznajcie Meizu Zero!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android